• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Konak'ta ortak bildiri: Aşı olun sağlıklı kalın

Konak’ta ortak bildiri: Aşı olun sağlıklı kalın

15.9.2021

KONAK Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu tarafından, Kovid-19 salgınına karşı aşı olmayı teşvik etmek amacıyla hazırlanan bildiri, Kemeraltı girişinde okundu. Konak'taki siyasi parti başkanlıklarının da desteklediği ortak bildiriyi Konak Belediye Başkanı Abdül Batur okudu. Açıklamaya Batur'la birlikte CHP İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, AK Parti İlçe Başkanı Sait Başdaş, MHP İlçe Başkanı Yusuf Çoban, CHP İlçe Kadın ve Gençlik Kolları, Konak Belediyesi Meclis Üyeleri ve muhtarlar da katıldı. Bildiriyi okuyan Batur, "Bu hastalığı yenmenin tek çaresi aşı olmak. Mümkün olan en kısa sürede toplumca aşılanmalıyız" dedi.

Konak'ta ortak bildiri: Aşı olun sağlıklı kalın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.