• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Oyuncu Aykaç, doktora sözlü saldırıda bulundu’

‘Oyuncu Aykaç, doktora sözlü saldırıda bulundu’

16.9.2021

TÜRK Sağlık-Sen İzmir 1 No'lu Şube Başkanı Barış Koçak, sinema oyuncusu Ebru Aykaç'ın, Foça Devlet Hastanesi'nde görev yapan hekimlere sözlü saldırıda bulunarak, küfür ve hakaretler yağdırdığını söyledi. Koçak, Aykaç'ın sinema oyuncusu olduğu için kendisine iltimas istediğini, görevli hekimin ise muayenesi bitince hastaya bakacağını ifade etmesi üzerine, Aykaç'ın sinkaflı sözlerle hekime saldırıda bulunduğunu aktardı. Koçak, "Üstelik, muayeneye getirdiği kızının da acil bir durumu yok. Hatta hekim arkadaşlarımız, annesinin yaptıklarından dolayı kızının özür dilediğini ilettiler. Konuyla ilgili beyaz kod açılarak, yasal işlemler başlatıldı. Konunun takipçisi olacağız. Sağlıkta şiddet bitene, sağlık çalışanlarımız güvenli bir ortamda çalışana kadar biz bu işin peşini bırakmayacağız" diye konuştu.

‘Oyuncu Aykaç, doktora sözlü saldırıda bulundu’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.