• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Özdilek AVM, gazileri ağırladı

Özdilek AVM, gazileri ağırladı

20.9.2021

İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi, Gaziler Günü kapsamında Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şubesi'ni ağırladı. Aynı zamanda Cumhuriyetimizin kurucu Mustafa Kemal Atatürk'e gazilik unvanı verilişinin 100. yılı nedeniyle organize edilen yemekli kutlamaya, derneğin İzmir Şube Başkanı Orhan Aydın başta olmak üzere 21 Kıbrıs gazisi katıldı. Özdilek AVM yönetimi tarafından her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen ve geçtiğimiz yıl pandemi yasakları yüzünden yapılamayan etkinlikte, canlı müzik eşliğinde Atatürk'ün sevdiği eserler seslendirildi. Alışveriş merkezine toplu halde gelen ve girişte vatandaşlar tarafından ilgi gören kahraman gaziler, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Özdilek İzmir Yönetimi, vatan uğruna her koşulda canını ortaya koyan gazilerimize minnettar olduklarını ve onları misafir etmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.

■ ERCAN AKGÜN

Özdilek AVM, gazileri ağırladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.