• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir'deki korkunç cinayetin nedeni ortaya çıktı! Kız meselesi yüzünden yol ortasında öldürmüş

İzmir’deki korkunç cinayetin nedeni ortaya çıktı! Kız meselesi yüzünden yol ortasında öldürmüş

28.9.2021

İzmir Karabağlar'da, köpeğiyle misafirliğe gittiği arkadaşlarının evinden dönerken, yolda silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Serdar Maya'nın katil zanlısı Raşid Yalınız, polis tarafından yakalandı. Sevk edildiği nöbetçi mahkemede tutuklanan Yalınız'ın, cinayeti kız meselesi yüzünden işlediği ortaya çıktı.

BEYAZ ARAÇLA KAÇTI
Dehşet veren olay Karabağlar Bahçelievler mahallesi, 370 Sokak'ta yaşanmıştı. Arkadaşlarına misafirliğe giden Serdar Maya, köpeğiyle evine döndüğü sırada bir araçtan tabancayla açılan ateş sonucu tek kurşunla ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede can vermişti. CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Polis ise olaydan sonra şüphelinin bulunduğu beyaz renkli aracın peşine düştü. Geçtiğimiz gün yakalanan ve aracın sahibi olduğu öğrenilen Raşid Yalınız, cinayetten sevk edildiği mahkemeden cezaevine gönderildi. Katil zanlısı gencin polise verdiği ifadede, Serdar Maya'yı eski kız arkadaşıyla ilişki yaşadığı için öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

■ FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

İzmir'deki korkunç cinayetin nedeni ortaya çıktı! Kız meselesi yüzünden yol ortasında öldürmüş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.