• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP'li İlçe Başkanı Şenoyar’dan büyük densizlik

CHP’li İlçe Başkanı Şenoyar’dan büyük densizlik

8.10.2021

CHP İzmir örgütü partinin Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar'ın sosyal medyada yaptığı skandal paylaşımı konuşuyor.

Şenoyar, ilçeye kurulacak bir mermer ocağına tepki göstermek için yaptığı paylaşıma 'dikkat çekmek için' yarı çıplak bir kadın fotoğrafı koydu. Ardından da bu kadın fotoğrafına atıfta bulunarak, "Dikkatinizi çektiğime göre!" deyip maden ocağına tepki gösterdi ve bir haber linki paylaştı.

Ancak paylaşım kısa sürede büyük tepki topladı. Bunun üzerine Şenoyar, paylaşımını değiştirdi. Kadın fotoğrafının yerine bir yeşillik manzarası ve altına bir maden ocağı resmi koydu. Şenoyar'ın adeta kaş yaparken göz çıkardığı bu skandal paylaşımı şaşkınlık yarattı. Öte yandan, tesisle ilgili önümüzdeki 26 Ekim'de bir bilgilendirme toplantısı düzenleneceği öğrenildi.

DAHA ÖNCE DE OLAY OLDU
DAHA önce de paylaşımları nedeniyle sorunlar yaşayan CHP'li Şenoyar geçtiğimiz yıl da sosyal medya hesabından "Bizi yok sayanlar unutmasın, hiç olmadılar, olmayacaklar" deyip küfüre varan skandal argo ifadeler kullanmıştı. Şenoyar, ardından bu paylaşımı Tire'de belediye başkanlığını verdikleri ittifak ortakları İyi Parti'ye söylediği yönündeki iddiaları ise yalanlamıştı.

■ ERHAN GÜLENÇ

CHP'li İlçe Başkanı Şenoyar’dan büyük densizlik haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.