• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sinek sorunu çözüldü

Vatandaşların şikayetleri üzerine belediye ekipleri ilaçlama yaptı.

Sinek sorunu çözüldü

25.11.2021

TİRE'DE vatandaşların bir süredir şikayet ettiği sinek sorunu Yeni Asır'ın yaptığı haberle çözüme kavuştu. İlçedeki karasinek, sivrisinek ve yakarcalar son haftalarda vatandaşların hayatlarını adeta cehenneme çevirmişti. Belediye yetkililerine Yeni Asır aracılığıyla seslenen Tirelilerin tepkisi sonuç verdi.

Harekete geçen belediye ekipleri, ilçede yaptıkları geniş ilaçlama çalışması ile sinek sorununu ortadan kaldırdı. Uzun süredir kapı ve pencere açamadıklarını dile getiren vatandaşlar da böylece rahat bir nefes aldı. Yeni Asır'a teşekkür eden Tireliler, "Umarız aynı tabloyla bir daha karşılaşmayız" dediler.

METİN BURMALI

Sinek sorunu çözüldü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.