• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Pehlivan'dan Menemen'e davet

Başkan Pehlivan’dan Menemen’e davet

26.11.2021

MENEMEN Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, tüm İzmirlileri Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın saat 16.00'da Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda düzenleyeceği mitinge davet etti.

'İYİ EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ'
"BU ziyaret, bizler için onur ve gurur kaynağıdır" diyen Pehlivan, "Dünya lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, güzel İzmir'imize her gelişinde yaptığı yatırımlarla artı değer yaratırken verdiği müjdelerle de gelecek için umutlarımızı büyüttü. Menemen programı ile de biz Menemenlileri onurlandıracak" dedi. Tüm vatandaşlara çağrıda bulunan Pehlivan, "Herkesi coşkulu bir şekilde birlik ve beraberliğimizin teminatı olan Cumhurbaşkanımızı karşılamaya davet ediyorum. Tüm İzmirli hemşehrilerimi Menemen Cumhuriyet Meydanı'na bekliyorum. İnşallah Cumhurbaşkanımıza iyi bir ev sahipliği yapacağız. Büyük bir heyecan ve istekle bu tarihi ziyarete hazırlanıyoruz. Çünkü bu ziyaretin, Menemenimizin ve İzmir'in kazancı olacağına inanıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da saygıdeğer Cumhurbaşkanımız kentimize sahip çıkmaya devam edecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok" ifadelerini kullandı.

Başkan Pehlivan'dan Menemen'e davet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.