Levent Marina Dirinler'in

Giriş Tarihi:25.06.2010, 19:16 Güncelleme Tarihi:25.06.2010, 20:05
TSK’yı Güçlendirme Vakfı’na aylık 61 bin 750 lira ödenecek
SİNAN DOĞAN (HABER MERKEZİ)

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın 5+2 yıl olmak üzere toplam 7 yıllığına kiralamak için ihaleye çıkardığı Üçkuyular'daki Levent Marina ihalesi sonuçlandı. Vakıf, ihaleyi aylık 61 bin 750 lira kira öneren Dirinler firmasının kazandığını açıkladı.
İzmirli sanayicilerden merhum Cemal Dirin'in oğlu ve Dirinler Döküm A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin, Levent Marina'nın işletme hakkını kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Çok heyecanlıyız. İzmir'e çok güzel bir tesis kazandıracağız. Çalışmalara önümüzdeki hafta başlayacağız" dedi.
Hazırladıkları ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı tarafından da onaylanan proje kapsamında İzmir'e yakışan bir tesisi ortaya çıkaracaklarını ifade eden Dirin, "İlk başta restoran ve eğlence merkezlerini faal hale getireceğiz. Çalışmalara hemen başlıyoruz. Büyük ihtimalle bu birimleri yaz sezonuna yetiştirebiliriz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.