Aydın Valisi Coş, kız çocuğu sahibi oldu

Giriş Tarihi:22.09.2010, 19:20 Güncelleme Tarihi:22.09.2010, 19:20

ERDAL KARAKAVUKOĞLU (AYDIN)

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, 51 yaşında baba oldu. Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş Aydın Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları servisinde sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi.
Daha önceki evliliğinden iki kız çocuk sahibi olan Hüseyin Avni Coş üçüncü kez kız babası olmanın mutluluğunu yaşadı. Coş çitinin henüz isim vermediği bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Vali Hüseyin Avni Coş, bebeklerinin sağlıklı şekilde dünyaya gelmesinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, "Biz ebeveynlere düşen görev evlatlarımızı vatan ve millet sevgisiyle dolu, iyi birer birey olarak yetiştirmek. Bundan sonra sorumluluk alanımıza bir birey daha katıldı. Henüz isim konusunda bir karar veremedik fakat sağlıklı olduğu için Allah'a dua ediyoruz. İnşallah vatanına ve milletine hayırlı bir evlat olur" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.