Baki Uzun Hastanesi Karabağlar'da açıldı

Giriş Tarihi:28.04.2011, 18:18 Güncelleme Tarihi:28.04.2011, 18:18

ERKAN DOĞAN (HABER MERKEZİ)

25 milyon dolara yaptırılan Özel Baki Uzun Hastanesi Karabağlar'da törenle hizmete girdi.
Eski İzmir Caddesi üzerinde hizmet verecek hastane 7 katlı. Kurucusu kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeki Uzun, Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, CHP İzmir Milletvekili Güldal Mumcu tarafından hizmete açılan hastane bölge halkına, İzmir ve Ege illerine hizmet verecek.
Açılışa Özel Ege Sağlık Hastaneleri Koordinatörü Opr. Dr. Mahmut Akdoğan da katıldı. Törende konuşan hastane başhekimi Opr. Dr. Orhan Aras, Sağlık Bakanlığı'nın yönetmelikleri sayesinde yeni açılacak her hastanenin dünya standartlarının üzerinde olduğunu belirtti.
Hastanelerinin 37 yatak kapasiteli olduğunu belirten Dr. Aras, "Hastanemizde 4'ü yenidoğan olmak üzere 17 yoğun bakım yatağı bulunuyor. İki doğumhane, üç ameliyathanemiz var. Tüm görüntüleme üniteleri hastanemiz bünyesinde mevcut. Hastalarımızın anjiyosundan, momografisine, ekosuna kadar her türlü tetkiki hastanemizde yapılacak" dedi.

ÜCRETSİZ MİSAFİRHANE

Hastaneye vefat eden kardeşinin ismini veren Opr. Dr. Zeki Uzun, hastalarına en iyi hizmeti vereceklerini belirterek, "İnsanlara ayrım yapmadan yardımcı olmaya, sağlıkta en iyi hizmeti en uygun fiyatlalarla vermeye çalışacağız. Kapıdan gelen herkesi annemiz, babamız kabul edeceğiz. Hastanenin karşı tarafından hasta yakınları için misafirhane yaptırdık. Hasta yakınları o misafirhanede ücretsiz kalabilecekler" diye konuştu.
Dr. Uzun, katkıları için Başkan Kürüm'e teşekkür etti. Kürüm, hastanenin açılış sürecinde yasal çerçevede her türlü desteği sağladıklarını belirtirken, CHP milletvekili adayı Güldal Mumcu, "Hastanenin kurucusu Zeki Bey'i kutluyorum. Şifa arandığında ehil doktorların çalıştığı bir hastane olması bizim açımızdan da bir güvence yaratıyor" dedi.


kalan karakter 1000

misafir misafir

baki uzun hastanesi bir hikayedir. satırlara sığmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 18.04.2012 11:32
engin engin

gördüyüm en iyi hastane hayirli olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 10.04.2012 00:10
ihsan feridun dölen ihsan feridun dölen

BAKİ UZUN HASTANESİNİ BANA ÖNERDİKLERİNDE AMAN CANIM SIRADAN BİR HASTANE İŞTE DEDİM.FAKATTT HASTANEYE GİTTİĞİMDE ŞAŞIRMAMAK ELDE DEĞİLDİ AMAN YARABBİM O NE LÜKS O NE İHTİŞAM, TEMİZLİĞİ,ÇALIŞMA SİSTEMİ,DOKTORLRIN HASTAYA YAKLAŞIMI,KİBARLIKLARI, BENİ BİR VATANDAŞ OLARAK FETETTİ.TÜM HASTALARIMIZA BAKİ UZUN HASTANESİNİ TAVSİYE EDERİM...IAYRICA DOKTORLARIMIZA,DA SAYGILARIMIZI SUNARIM. F.D.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır4
cevapla 28.07.2011 10:47
lezgin uzun lezgin uzun

çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.ismi çok güzeldir.maşallahhhhhh

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 05.05.2011 22:06
karas karas

gerçekten çok güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 02.05.2011 22:12
misafir misafir

güzel olmasına güzel bina. ama binaların ruhu yoktur. bu binanın da öyle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 06.07.2012 12:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.