Kadın Dünyası, Balık Festivali'nde buluşacak

Giriş Tarihi:28.09.2011, 18:24 Güncelleme Tarihi:28.09.2011, 18:24

Yeni Asır Kadın Dünyası üyeleri, yazın son günlerinin tadını çıkarıyor. Geçtiğimiz hafta Urla'da bir araya gelen kadınlar, bu hafta iki etkinlikte birden yer alacak. Kadın üyeler, ilk olarak yarın düzenlenecek Balık Festivali'ne katılıp tüm annelere, sağlıklı aile bireyleri için balık tüketimi çağrısında bulunacak. Üyeler pazar günü ise "İzmir'in Uludağ"ı olarak kabul edilen Bozdağ'da buluşacak. Yeni Asır Kadın Dünyası, yaz sezonunun ardından başladığı hafta sonu etkinliklerinde İzmir'in denizle iç içe olduğu Urla'da İskender'in Çiftliği'nde güzel havanın tadını çıkardı. Kadınlar bu hafta ise birbirinden farklı iki etkinlikte bir araya gelecek. Kadın üyeler, Konak Belediyesi ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu işbirliğinde, deniz şehri İzmir'de deniz ürünleri ve özellikle de balık tüketiminin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla yarın düzenlencek Balık Festivali'ne katılacak. Alsancak'ta Dominik Caddesi'nde saat 11.00'de başlayacak İzmir Balık Festivali'nde kadınlar, balık tüketimi için çağrıda bulunacak. 26 yıldır süren hafta sonu gezilerinde bu pazar ise kadınlar, kışın karla kaplanan Ödemiş Bozdağ'da yazdan kalma güzen bir geçirecek.

Gezi ücreti 25 TL

Gezilerde hareket noktası saat 08.00'de Karşıyaka Yunuslar önü, saat 08.30'da ise Yeni Asır Gazatesi önü olarak belirlendi. Katılımcıların yiyeceklerini yanında getirmesi gereken geziler için ücret ise
25 TL olarak belirlendi. Etkinliklerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, 0(232)4883854 no'lu telefondan halkla ilişkiler birimine başvurabilecek.

kalan karakter 1000

cüneyt cüneyt

saat 11 de balık festivali olurmu birde çocuklar için yapılmış hangi çocuk saat 11 de gelebilir sabahçılarmı öğlencilermi merakediyorum cumartesinin suyumu çıkmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.09.2011 13:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.