Buca'ya yeni tıp merkezi

Giriş Tarihi:03.06.2013, 19:12 Güncelleme Tarihi:03.06.2013, 19:12
Buca Şirinyer'de Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın katıldığı törenle hizmete girdi. Dört katlı cerrahi tıp merkezi, 13 branşta hizmet verecek. Yenişehir'deki Deniz Hastanesi kurucu ortakları, İzmir'e yeni bir sağlık kuruluşu daha kazandırdı. Buca Şirinyer girişinde 4 katlı binada kurulan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi törenle açıldı. Açılışa AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, tıp merkezi yöneticileri ve çalışanlar katıldı. "Sağlık kuruluşumuz Buca ve bölge halkına hayırlı, uğurlu olsun" diyen Dağ, hasta ve yakınlarıyla sohbet etti. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) anlaşmalı merkezde, hastalardan muayene ve tetkiklerde ilave ücret alınmayacağı belirtildi. Tam donanımlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Birimi'nin yer aldığı tıp merkezinde uzman kadro tarafından hizmet verilecek. Birimde topuk dikeni tedavisinin de yapılacağı ifade edildi. Cerrahi tıp merkezinde 15'i doktor olmak üzere, 60 personel görev yapacak.

Hangi birimler var

Hastanede yer alan birimler: Dahiliye, fizik tedavi, ortopedi, genel cerrahi, kadın ve doğum hastalıkları, göz hastalıkları, nöroloji, üroloji, kulak burun boğaz, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, diyet ve beslenme. KADİR KEMALOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.