Gözde Hastanesi İzmir'de açıldı

Giriş Tarihi:26.08.2013, 19:21 Güncelleme Tarihi:26.08.2013, 19:21
Türkiye'de sağlık sektöründe uzun yıllardır hizmet sunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 30 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği 5. hastanesi İzmir Yenişehir'de açıldı. Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 5. hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı.

Tanı ve tedavi üniteleri
Gözde Hastaneler Grubu İzmir Hastanesi; tanı ve tedavi üniteleri, yoğun bakım üniteleri (kardiyo yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım), doğumhaneler, ameliyathaneler, görüntüleme merkezleri ve her türlü klinik laboratuvar tetkiğinin yapılabildiği laboratuarları ile sağlık alanında hizmet vermeyi hedefliyor.
Gözde Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Kenan Kalı, "İnşaat sektöründen sonra İzmir'de ilk sağlık yatırımımızı 'butik hastane' anlayışı ile hayata geçirdik. Uzun yıllardır ülkemizin değişik bölgelerinde hastanelerimiz ve sağlık tesislerimiz ile hizmet veriyoruz.

'İlgili hastane'
İzmir'de açtığımız 5. hastanemizden sonra açılış aşamaları tamamlanmak üzere olan Adıyaman hastanemiz ve Aydın'da 7. hastanemiz açılacak. Her ikisinin de çalışmaları hızla devam ediyor. Amacımız en kaliteli hizmeti güler yüz ile vermek. Bize gelen hastalarımızın kendilerini ailemizden biri gibi görmesi için çaba harcıyoruz. Her hastamızı kapıda karşılıyoruz. Tedavileri süresince mutlaka bir personelimiz eşliğinde hizmet almalarını sağlıyoruz. Hastalarımız ile empati kuruyoruz" dedi.
"Hastalık zaten hasta içinde hasta yakını için de yıpratan, yoran bir duygu, yorucu bir süreç. Biz hastalarımızın da hasta yakınlarının da bu yorucu süreci rahat geçirmeleri için 'ilgili hastane' kavramını geliştirdik" diyen Opr. Dr. Kenan Kalı, "Yoğun bir hazırlık dönemi geçirdik. Hizmete başladığımız günden itibaren de gelen her hastamız tam bir memnuniyet ile ayrıldı. Randevu sistemi ile de çalışıyoruz. Çok yararlı olacağına inandığımız farklı bir uygulamayı da başlattık. Hastanemizi arayarak başvuran yatalak ya da yaşlı hastalarımızı refakatçi eşliğinde evlerinden alıp işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar evlerine teslim ediyoruz. Bu hastane bizim ülke genelinde 5. hastanemiz. İzmir'e ve diğer illere sağlık yatırımımız devam ediyor ve edecek. Amacımız İzmir'de samimi, içten ve aynı zamanda kaliteli sağlık hizmetini sunmak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

fadime fadime

geçen ay hastanenızde muayene oldum. cok begendim. izmirdeki özel hastaneler arasında gordugum en güleryüzlü ve hijyen hastene ıdı. butun yakınlarıma tavsıye dıyorum .
. bu işte tecrübeli oldugunuz yenı olmanıza ragmen hastanenızden belli.
tebrıkler

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.11.2013 11:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.