“24 saat görevdeyiz”

Giriş Tarihi:11.11.2016, 00:32 Güncelleme Tarihi:11.11.2016, 00:32

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, yapımına devam edilen Stat Battı Çıktı Projesi'ni saat 23.00'da yerinde inceledi. Gece saatleri olmasına rağmen hafriyat çalışmaları için şantiye alanına gelen Başkan Cahan'a AK Parti İl Başkanı Servet Kuş, UTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çümen, Uşak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Seyfullah Furtana ve belediye personeli eşlik etti.

"Herşey Uşak için"

Başkan Cahan incelemede projenin son durumu hakkında bilgi aldı, çalışmaların hızlı ilerleyişi sebebiyle Stat Battı Çıktı Projesi'nin kısa sürede biteceğini müjdeledi.
Uşak'ın hak ettiği noktaya gelebilmesi için saat kavramını yok saydıklarını belirten Cahan, "Kentimizin talihini değiştirmek ve geleceğe güzel bir kent bırakmak için 24 saat esasıyla çalışıyoruz.
Amacımız kısa zamanda ilimize yakışan mega projeleri hayata geçirmek. Yapılması hayal olarak görülen büyük projeleri hayata geçiriyoruz. Bunlardan birisi de battı çıktı projelerimiz. 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı'nın ardından hemen Stat Battı Çıktı Projesi'ne başladık. Burayı da kısa sürede sonlandıracağız" dedi. AK Partili Servet Kuş da, Uşak'ta AK belediyeciliğin en güzel örneğinin sergilendiğini kaydederek, Başkan Cahan'a tam destek verdiklerini ifade etti.

​SERKAN KARAYOL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.