Bu nasıl yol çalışması?

Giriş Tarihi:13.11.2017, 23:22 Güncelleme Tarihi:13.11.2017, 23:22
Mordoğan 83 sokakta önce İZSU ekipleri su borusu hattı çalışması yaptı. Yamalı bohçaya dönen sokakta yapılan sözde yol çalışması ise sokağı eskisinden de kötü hale getirdi

İzmir'in Karaburun ilçesinde İZSU ekiplerinin su borusu hattı çalışmalarının ardından, yarım yamalak gerçekleştirilen yol yapım çalışması vatandaşın tepkisini çekti. Karaburun'un Mordoğan semti 83 sokakta Alparslan Serterel'in evinin önünde çalışma yapan ekipler, çalışmalar sonucunda Serterel'in evinin girişindeki ağaç, çiçek ve eşyaları söküp attı. Serterel çalışmaların kendi evinin kaldırımına yakın hizada sona erdiğini söyleyerek, "Benim ve komşuların patikaları bozuk olarak bırakıldı. Su saatlerimiz sokakta kaldı. Yetkililerden buradaki çalışmalarını tamamlamalarını istiyorum" dedi.

Çeşme göl oldu

İzmir'in Çeşme ilçesinde onarılmayan su patlağı vatandaşı isyan ettirdi. Şifne Mahallesi 6452 sokakta yaklaşık 1 haftadır devam eden su patlağı, semt sakinlerinin İZSU yetkililerini defalarca aramalarına rağmen onarılmadı. Mahalle göle dönerken, vatandaşlar milli servetin çöpe gittiğini söyleyerek, "Buradaki boruyu onarmaları için suyun tamamen tükenmesi mi lazım?" diye konuştu.

Bu cadde tozdan geçilmiyor

Aydın'ın Efeler ilçesinde asfaltlanmayan yolda oluşan toz, vatandaşın tepkisine neden oluyor. Semt sakinleri, Adnan Menderes Mahallesi Yeşilırmak Caddesi'nde tozdan dolayı yürümekte bile güçlük çekiyor. Yolun kısa zamanda asfaltlanmasını isteyen vatandaşlar, "Yol, yaklaşık bir yıl önce altyapı çalışmaları nedeniyle kazıldı ancak çalışmaların tamamlanmasının ardından asfaltlanmadan çukurlar kapatıldı. Yetkilileri göreve davet ediyoruz" diye konuştu.

MEHMET KAVAS

kalan karakter 1000

İzmirliler için kendim ettim kendim buldum şarkısı İzmirliler için kendim ettim kendim buldum şarkısı

Yamalı bohça yolların hesabını belediye başkanlarından değil onlara oy veren zihniyetimizden sormak lazım. Hangi akıl ile iş yapmayacak bir belediye başkanlarını yeniden yeniden oy verip seçiyoruz diye. Her şey rakı, içki bira özgürlüğü mü?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 14.11.2017 12:46
H.İ.M.'e yazın H.İ.M.'e yazın

İzmir Büyükşehir Belediyesinin H.İ.M. (Hemşeri İletişim Merkezi)'ne yazın ya da telefon edin; hemen gelip gerekeni yapıyorlar... Ben bu sayede köy yolunu bile asfaltlattırabildim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.11.2017 09:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.