'Sen artık fakirsin'

Giriş Tarihi:07.01.2017, 17:03 Güncelleme Tarihi:24.03.2017, 11:57
Asena Atalay eski eşi Caner Erkin’in evliliğinden sonra bir arkadaşına, “Her şeye yeniden başlayacağım, evimin eşyalarını yenileyeceğim” dedi. Arkadaşı ise, Atalay’a eski günlerin geride kaldığını hatırlattı

Futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay, evlilikleri boyunca birçok skandal ile magazin dünyasının yıllarca konusu oldu.
Çift geçtiğimiz yıl boşandı. Ardından Caner Erkin, İzmirli oyuncu Şükran Ovalı ile 2017'nin ilk günü Roma'da evlendi. Bu evliliğin ardından Asena Atalay sinir krizleri geçirip sosyal medya hesabında bulunan eski eşi ile ilgili tüm fotoğrafları sildi. Asena, işi biraz daha abartıp sunduğu magazin programına "Caner'in evlilik haberini anons etmem" şartı bile koştu.

ORTAM BUZ KESTİ

Bu gelişmeler yaşanırken, Asena'nın bir arkadaşı ile Nişantaşı'nda meşhur bir kafede dertleşirken çok şaşırtan bir sohbetin ortama damga vurduğu iddia edildi. Kahvelerini yudumlayan ikili, önce Caner'in yeni evliliğini çekiştirdi. Daha sonra Asena, "Yeni evime eşya alacağım.
Sıfırdan değişim yapacağım" deyince arkadaşının cevabı ortamı buz gibi yaptı. Asena'nın arkadaşı: "Kızım sen artık fakirsin tercihlerini ona göre yap" sözünün ardından sohbete kulak misafiri olanların kahkahayı bastığı ileri sürüldü

KAHRAMAN DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.