Bizden Kaçmaz

Giriş Tarihi:17.03.2017, 17:25 Güncelleme Tarihi:17.03.2017, 17:25

Farklı tasarımları seviyor

Hem kültürel hem de modayla ilgili pek çok etkinliği yakından takip edip davetlere katılan İzmirli sağlık görevlisi Kamile Özdamar, bu kez de mağazaları dolaşıyordu. Yeni aldığı güneş gözlüğüyle dikkat çeken Özdamar, farklı tasarımları sevdiğini söyledi.

Annesine yeni ofisini gösterdi

İzmirli mimar Lale Somak Çehreli, annesi Meral Hanım'ı yeni açtığı Lase İç Mimarlık ofisine götürüyordu. Meral Somak, kızının ofisini gezerken bir yandan da kahve eşliğinde sohbet edeceklerini söyledi.


Kızıyla kırtasiye alışverişinde

Doranist Reklam Ajansı'nın sahibi Nagihan Akyürek, ilkokul 2. sınıfa giden 8 yaşındaki kızı Dora ile birlikte kırtasiye alışverişine gidiyordu. Havanın soğuk olması nedeniyle dışarıda fazla durmak istemeyen anne-kız, alışverişi bitirip hemen eve gitmek için acele ettiler.

Yaza uygun kostüm hazırlığı

Başarılı modacı Hikmet Alcan ile hem Sintan Kimya'nın hem de Karya Deri'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Kenan Mazıcı, yeni kostümlerin ölçüsünü almak için atölyeye gidiyordu.Ünlü modacı, yolda giderken bir yandan da Kenan Bey'e yaz sezonuna uygun koleksiyon önerilerinde bulundu.


Ön masaları tercih ediyor hiçbir konserini kaçırmıyor

İşadamı Murat Kesici, arabesk müziğin sevilen ismi Serkan Kaya'nın İzmir'deki hiçbir konserini kaçırmıyor. Genellikle ön masalardan yer ayırtan Kesici, bu sayede şarkı aralarında Serkan Kaya ile sohbet etme imkanı da buluyor.


Yürümeyi öğrendi

Ekol Hastaneleri ve Ekol Sanat Galerisi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Baz'ın kendi ismini taşıyan 15 aylık torunu Mehmet, sevimliliği ve bitmek bilmeyen enerjisiyle herkesin sevgisini kazanıyor.Dedesinin düzenlediği sergilerin hepsine anne ve babasıyla birlikte katılan minik Mehmet, yürümeyi yeni öğrendiği için bir an bile yerinde durmak istemiyor.


Kültür sanat toplantısından çıktı

İzmirli ressam ve aynı zamanda Gündoğdu Rotary Kulübü Kültür Sanat Komitesi Sorumlusu Reyhan Özlen, toplantı sonrası hava almak için Alsancak'ta dolaştı. Toplantıda yeni dönem projelerini görüştüklerini söyleyen Özlen, sanatsal faaliyetleri artıracaklarını belirtti.

Ailece, keyifli bir gün

Aydemir Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aydemir, kızlarıyla birlikte Serkan Kaya konserine katıldı. Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde okuyan Aşkın Aydemir ve Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan Fatmanur Aydemir, hem derslerin stresini attı hem de ailece keyifli bir gün geçirdi.

Yorgunluk attılar

Geçtiğimiz günlerde Alsancak'ta karma bir defileye katılan tasarımcı Büşra Edebali Özeren, etkinlik sonrası yakın arkadaşlarıyla birlikte objektiflere mutluluk pozu verdi. Defileyi baştan sona izleyen Nilge Demirtaş, Ece Tercan, Mediha Algın, Gizem Kurt, Elif Cansu Yurdakul ve Begüm Maral, modacı arkadaşlarını tebrik ederek günün yorgunluğunu atmasına yardımcı oldu.

14. yaşını kutladı

Çakabey Koleji 7. sınıfta okuyan Sevim Çetin, 14. yaşgününü annesi Ceyda Hanım ve yakın arkadaşlarıyla birlikte Mavi Bahçe'de kutladı. Her sene olduğu gibi bu yıl da annesinin hazırladığı pastanın mumlarını üfleyen Sevim, sonrasında kendisine alınan hediyeleri açarak günün keyfini çıkardı.

Arkadaşıyla kahve içmeye

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümü doktorlarından Gülce Hakgüder, arkadaşı Neşeriz Şahbaz ile birlikte kahve içmeye gidiyordu. Soğuktan üşüyen ikili, vakit kaybetmeden sıcak bir mekana geçti.

ERCAN AKGÜN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.