Tatlıses, “emekliliği” kabul etti

Giriş Tarihi:17.03.2017, 20:57 Güncelleme Tarihi:17.03.2017, 20:57

Yeni Asır Gazetesi'nin malulen emekli olmak amacıyla İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne heyet raporu başvurusu yaptığını ortaya çıkardığı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'ten açıklama geldi. Daha önce Yeni Asır'a "Ben hastaneye diş için gittim" diyen Tatlıses, emeklilik işlemleri yaptırdığını kabul etti. Yeni Asır'ın gündeme oturan haberlerinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü türkücü, "Emekliliğimi kendim için istemiyorum, burada yine çocuklarım mevzu bahis olunca akan sular duruyor.
Ayrıca sahnelerden emekli olmadım, albüm hazırlıklarım devam, program hazırlıkları devam. Bırakın herkes emekli bilsin bunca emekli insanımız var. Emeklilik ayıp değil. Adı üstünde EMEK'li, emek olmadan hiçbir şey olmuyor" dedi.

HEYET RAPORU

Yeni Asır, geçtiğimiz günlerde hastanede hayranlarının kendisini tanıması ve aşırı ilgi göstermesi üzerine işlemlerini yarım bırakarak hastaneden ayrılan Tatlıses'in malulen emekliliğe heyet raporu almak için başvuru yaptığını ortaya çıkarmıştı. Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hastaneye yeniden gitmiş ve rapor işlemlerini tamamlamıştı.
Tatlıses'in 1600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı ifade edilmişti.

kalan karakter 1000

m m

çok üzüldüm aramızda paramı toplasak !!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 16:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.