Birce Akalay yeni aşka yelken mi açtı?

Giriş Tarihi:18.03.2017, 18:09 Güncelleme Tarihi:18.03.2017, 18:09

KAHRAMAN DURAK - KAHRAMANCA

Bu haftaki yazımın ilk kahramanı ve en çok ses getirecek ismi, ünlü oyuncu Birce Akalay. Güzel oyuncuyla ilgili öyle bir aşk dedikodusu fısıldandı ki kulağıma "vay beee" dedim. Aşk iddiasının diğer kahramanını açıklamadan önce bir detaya dikkatinizi çekeyim.

İKİNCİ EVLİLİK

Akalay'ın oynadığı dizilerde kısmeti açılıyor ve ünlü oyuncu, rol arkadaşı ile evleniyor. Akalay, geçmişte Murat Ünalmış ile aynı dizide oynamış ve onunla evlenmişti. Bu evliliği sona eren güzel oyuncu, daha sonra Sarp Levendoğlu ile aynı dizide oynamış ve onunla da evlenmişti.
Birce Akalay, Levendoğlu ile boşandı ve yeni bir dizi ile ekranlardaki yerini tekrar aldı. Şimdi merak konusu bu dizide de Akalay'ın ayağına kısmet gelecek mi?

YİNE Mİ

Sarp Levendoğlu ile evliliği son bulduktan sonra, Akalay'ın kendini işine adadığı ve yeni dizisine motive olduğu bir gerçek.
Evliliğinin bitmesi ile birlikte Rumelihisarı'ndan, Anadolu yakasına taşınan ve ortalıkta pek görünmeyen Akalay, meğerse yeni bir aşka yelken açmış. "Yine mi rol arkadaşı?" diye sorduğunuzu duyar gibiyim.
Cevap: EVET...
Bana söyleyenin yalancısıyım ama Birce Akalay yine ses getirecek bir aşk yaşıyormuş.
Bu aşk hem de bir ay önce başlamış. Öyle bilinir hale gelmiş ki yakın çevresi tarafından dillendirilmeye başlanmış.
Eeee fısıltı o kadar çok dillendirilirdi ki bana kadar ulaştı.

HAT -TRICK

Bu kadar anlattım yeni aşk bombasının diğer kahramanını da açıklayayım bari.
İddialara göre Birce Akalay'ın yeni aşkı, son rol arkadaşı Kanbolat Görkem Arslan'mış... Fısıldanan bu ... Magazin muhabirleri daha çok Avrupa yakasında takıldıklarından uyanık çift daha çok Anadolu yakasında vakit geçirerek ve gece dışarı çıkmayarak yakalanmamayı başarmışlar. Bir futbolcu bir maçta üç gol atınca buna 'hat-trick' denir. Yaşandığı iddia edilen aşk sonrasında Akalay, Arslan'la evlenip 'hat-trick' yapar mı yapmaz mı bilemem ama, bir ata sözü der ki: 'Ateş Olmayan Yerden Duman Çıkmazmış'.

HANDE YENER ÇEŞME SEBASTİAN'A NE OLDU?

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Hande Yener, Bodrum'da açtığı Sebastian Beach ile mekan işletmeciliğine soyunmuş ve bu işte de başarılı olmuştu. Daha sonra Çeşme'de Sebastian Beach açmak için kolları sıvayan Hande Yener, 2015 Eylül ayında Yıldız Tilbe'nin sahne aldığı mekanda sahneye çıkıp birkaç şarkı söylerken, Çeşme'de Sebastian Beach açacağının sözünü vermişti. Ben de oradaydım. İddialı olduğunu Çeşme'yi sallayacağını söylemişti Hande Yener.
Ünlü popçu geçtiğimiz yaz bu sözünü yuttu.
Buradan ben de sorayım, Hande Yener, Çeşme Sebastian'a ne oldu?

İZLEYİCİ SIKILDI

Türk sinemasının dev ismi Kemal Sunal'ın çocuklarından Ali Sunal, yıllardır hem beyazperdeden hem TV ekranlarında hem de magazin basınında yer alıp yeterince tanındı. Ancak Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal yeni yeni program sunuculuğu ile tanınır hale geldi. Güler yüzü ve sahnedeki performansı ile dikkatleri çeken Ezo Sunal, çocuklarla gerçekleştirdiği bir projeye daha imza atarken, haftalardır bir detay dikkatimi çekmeye başladı.
Dostlarla sohbetlerimizde ortak konumuz bu olunca tek ben takılmamışım dedim. Konu, Ezo Sunal'ın hep aynı tarz elbise yada kostüm ile sahneye çıkıp programı sunması. Ben buradan ileteyim izleyici artık yeni bir imaj bekliyor. Sıkıldık...

ALAÇATI'DA SOKAĞA BIRAKILAN ÇÖPLER İÇİN BİR ÇÖZÜM ŞART

Ben yazmaya devam edeceğim.
Çeşme'ye sık sık gidenler bilir, özellikle Alaçatı'da çöpler belli saatlerde toplanır özellikle nabzın attığı, Tokoğlu ve Hacı Memiş mahallelerinde. Çöp sorununu çözmek için yetkililer belli saatleri belirler ve işletmeler de ona göre çöplerini çıkartır. Bu genelde el ayak çekildiği saatlerde olur. Hem dar sokaklarda temizliğin rahatça gerçekleşmesi hem de sokaklardaki çöp poşetlerini kimsenin görmemesi için. Elbette aksamalar olur.
Ancak bence işletmeciler de bu konuda duyarlı olmalı. Yıllardır Alaçatı'nın en yoğun olduğu 21.00- 22.00 saatlerinde çöp poşetlerini sokağa bırakan işletmeler turizm cennetine zarar veriyor. Poşetlerin görüntü kirliliğinin yanı sıra, sokak köpeklerinin o poşetleri parçalanması sonucunda oluşan kirlilik dayanılmaz bir hal alıyor. Bence bu konuya herkes dikkat etmeli ve özen göstermeli.
8. Alaçatı Ot Festivali'nde dört günde 200 bini aşkın ziyaretçinin geleceğini düşünürsek, bu ayıbın yaşanmaması için herkes görev başına. Yoksa çok ayıp olur... İyi Pazarlar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.