Tarkan beni çok utandırdı

Giriş Tarihi:08.07.2017, 19:45 Güncelleme Tarihi:08.07.2017, 19:45

KAHRAMAN DURAK

Çeşme Tren Aya Yorgi'de sahne alan ünlü popçu Demet Akalın, tatilcilere unutulmaz bir gün yaşattı. Bir saat boyunca sahnede kalan Akalın, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Tarkan'ın konserinde Mega Star'ın kendisini sahneye çağırıp alkışlatması sonrasında çok utandığını söyleyen Akalın, "Tarkan ile fotoğrafımız 300 bin beğeni aldı" diyerek duygularını hayranları ile paylaştı.

YAZ-KIŞ DEMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM

Güldür Güldür'ün yaz finali yapmasından soluğu Çeşme Alaçatı'daki yazlığında alan güzel oyuncu Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal, tatillerine kaldıkları yerden devam ediyor. Alaçatı da alış veriş yapan ünlü çift soruları yanıtladı.
Rutkay, "Biliyorsunuz yoğun iş temposundan sonra burada olmak çok güzel ama maalesef burada da işlerimiz var. Geçtiğimiz sene ortağı olduğumuz mekanın da işletmeciliğini yapıyoruz. O yüzden de kış, yaz demeden çalışmaya devam" diye konuştu.

SURVİVOR'DAN SÖRFE

2017 Survivor takımının başarılı oyuncularından Burçak Tuncer ile Tuğçe Melisdemir 105 gün suren yarışma sonucunda elenmişlerdi.
Yarışmayı kaybeden iki güzel önceki gün Çağla Kubat Sörf okulunda görüntülendi. Tuncer ile Melisdemir ilk defa yaptıkları sörfte oldukça zorlandı.
Yoğun geçen bir saatlik ders sonrası oldukça bitkin gözüken ikili "Her şeye rağmen çok güzel bir spor herkese tavsiye ederiz" demeyi ihmal etmedi.

kalan karakter 1000

İzmir li İzmir li

Sayın Demet Akalın , mültecilere yapmış olduğunuz yorum bizi utandırmıştır. Her toplumda düzgün olmayan insanlar vardır. Sizin gib değerli sanatçıların daha dikkatli söylemlerde bulunması toplumda yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaktır, Saygılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 09.07.2017 12:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.