Baba mirasına sahip çıktı

Giriş Tarihi:03.12.2017, 19:01 Güncelleme Tarihi:03.12.2017, 19:01
Film ve televizyon dizilerinde oynayan Barış Akan Üregül, babası Tarık Akan’ın vefatından sonra Bakırköy’deki okulun başına geçti

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından merhum Tarık Akan'ın oğlu Barış Akan Üregül, oyunculuğu bıraktığını, baba mirasına sahip çıktığını söyledi.
Bilkent yazılım mühendisliğinden mezun olan, sonra babası Tarık Akan gibi oyunculuğu seçen Barış Akan Üregül, 'Artık Özel Taş Mektep İlköğretim Kurumları'nın başındayım' şeklinde konuştu.
Bir zamanlar babası Tarık Akan'la kamera karşısına geçip 'Deli Deli Olma' filminde oynayan Barış Akan, "Pis 7'li" isimli dizide de iyi bir performans sergilemişti.

OĞULDAN VEFA ÖRNEĞİ

Bakırköy'deki bu okula babasının çok emek harcadığını söyleyen Barış Akan Üregül, 'Önceleri Taş Mektep'in öğrencisi olan babam, 1990 yılında okulun ortaklarından biri olmuştu. Vefatından sonra kurduğu bu yuvayı kaderine bırakamazdım.
Ben de ölünceye kadar sahip çıkacağım' dedi.

kalan karakter 1000

EMMİ EMMİ

BENİM HAYATTAKİ EMELİM EĞİTİME KATKIDA BULUNMAK BEN İNANÇLI BİRİYİM İMKANIM OLSA VE HATTA BANA SORANLARA EĞİTİM YARDIM EDİN DERİM EĞİTİMSİZ OLMAZ HEP ÖĞRENCİ OKUTMAK İSTERİM ONLARIN SEVİNCİ MUTLULUĞU BENİN SEVİNCİM AMA MAAALESEF EMEKLİ BİR İŞÇİYİM HALEN ÇALIŞIYORUM 3 ÇOCUK OKUTTUM ZATEN ÜÇ ÇOCUĞUM VAR VE 50 TL NİN NE KADAR BÜYÜK PARA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM KUTLARIM SENİ KARDEŞİM

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.12.2017 09:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.