• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mutluluk pozlarıyla 'boşanma' iddialarına yanıt verdi

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü. Birlikteliklerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift oğulları Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı. Oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile önceki gün Nişantaşı'ndaydı. El ele gezip mutluluk pozu veren aile, bu görüntüleriyle haklarında çıkan 'Boşanacaklar' iddialarına adeta yanıt vermiş oldu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mutluluk pozlarıyla ’boşanma’ iddialarına yanıt verdi

24.11.2021, 13:51 Güncelleme Tarihi: 24.11.2021, 14:06

Oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile önceki gün Nişantaşı'ndaydı. El ele gezip mutluluk pozu veren aile, bu görüntüleriyle haklarında çıkan 'Boşanacaklar' haberlerine yanıt vermiş oldu. O haberlere gülüp geçtiklerini belirten Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, bir süre mağazaları gezdikten sonra evlerinin yolunu tuttu.

Oyuncu çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in evlilikleri hakkında çıkan bir dedikodu sosyal medyada gündem olmuştu.

'AYRILIK' CEVABI!

Atv'de ekranlara gelen 'Kuruluş Osman' dizisinde başrolde yer alan Burak Özçivit, önceki gün eşi ve iki yaşındaki oğulları Karan'la birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

El ele gezen oyuncu çift, mutluluk pozu verirken, geçtiğimiz günlerde haklarında çıkan ve megazin gündemine bomba gibi düşen 'boşanma' haberlerine de yanıt vermiş oldu.

"HABERLERE GÜLDÜK"

Özçivit, boşanacakları yönünde çıkan haberlere güldüklerini söyledi. Aile, bir süre mağazaları gezdikten sonra arabalarına binerek evinin yolunu tuttu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mutluluk pozlarıyla 'boşanma' iddialarına yanıt verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.