• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tolga Karel son paylaşımında 'İlk göz ağrım' dedi, tepkileri çekti

Yaprak Dökümü dizisinin Oğuz'u olarak hafızalara kazınan yakışıklı oyuncu Tolga Karel, 2011 yılında Azeri asıllı olan model Günay Musayeva ile evlenmiş, 2012 yılında da oğlu Cihangir'i kucağına almıştı. Ancak çift, bir süre sonra çekişmeli olarak boşanmıştı. Karel, daha sonra kariyerinin zirvesindeyken her şeyi bırakıp Amerika'ya yerleşmişti. Oyunculuğu bırakan ve TIR şoförü olan Tolga Karel, mutlu hayatını sosyal medyadan sıkça paylaşıyor ve oldukça da takip ediliyor. Paylaşımlarına bir yenisini ekleyen Karel, bu sefer tepkilerin hedefi oldu. İşte detaylar...

26.11.2021, 12:27 Güncelleme Tarihi: 26.11.2021, 12:59

Tolga Karel son paylaşımında ’İlk göz ağrım’ dedi, tepkileri çekti

Ünlü oyuncu Tolga Karel, bir döneme damga vuran "Yaprak Dökümü" dizisindeki 'Oğuz' karakteri ile hafızalara kazınmıştı.

2011 yılında Günay Musayeva ile nikah masasına oturan Karel, 2012 yılında ilk oğlu Cihangir'i kucağına almanın sevincini yaşamıştı.

Ancak Tolga Karel ile Günay Musayeva'nın evliliği kısa sürdü, çift çekişmeli olarak boşandı.

Kariyerinin zirvesindeyken her şeyi bırakıp Amerika'ya yerleşen oyuncu, mesleğini bırakarak TIR şoförü oldu.

Amerikalı eşi ve çocuklarıyla mutlu bir yaşam süren Tolga Karel, sosyal medya hesabından ailesiyle sık sık mutluluk pozlarını yayınlıyor.

Tolga Karel, son paylaşımıyla ise tepkileri üzerine çekti. Şimdilerde 4. kez baba olmaya hazırlanan Karel, kızıyla bu fotoğrafını "İlk göz ağrım" notuyla paylaştı.

Oyuncunun oğlu Cihangir'i hiçe sayarak yaptığı paylaşıma, takipçilerinden tepki yağdı.

Sosyal medyada Tolga Karel'e, "İlk göz ağrısı oğlunuz değil mi öyle biliyorum", "Sizin İlk çocuğunuz değil Türkiye'de bir evladınız var", "Diğer oğlunuz ne oldu? İlk göz ağrınız o değil miydi? O da sizin evladınız" yorumları yağdı.

Öte yandan Tolga Karel, geçtiğimiz günlerde eşi Sarah Margaret Scot'un hamile olduğunu açıklamıştı.

4. kez baba olacağını açıklayan Karel, "Şuan cinsiyet belli değil. Hanımla çok güzel çocuklar yapıyoruz niye duralım ki dedik" demişti.