• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Usta sanatçı Zerrin Özer intihar mı etti? Menajeri açıkladı

Usta sanatçı Zerrin Özer'in intihar ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Zerrin Özer'in dün akşam saatlerinde intihar ettiği ve hastanede tedavi olduğu öne sürüldü. Çıkan bu iddiaların ardından Zerrin Özer'in menajeri konuştu. İşte detaylar...

28.11.2021, 15:20 Güncelleme Tarihi: 28.11.2021, 15:35

Usta sanatçı Zerrin Özer intihar mı etti? Menajeri açıkladı

Geçtiğimiz günlerde evcil hayvanı 'Hurma'nın vefatıyla sarsılan Zerrin Özer'in köpeğinin ölümü sonrası sinir krizi geçirerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi'ne kaldırılan Zerrin Özer'in midesinin yıkandığı ve yoğun bakımda tutulduğu öne sürüldü.

Zerrin Özer, hakkında çıkan bu dedikoduların ardından, Özer'in menajeri Haluk Şentürk, Zerrin Özer'in sağlık durumuyla alakalı bilgi verdi.

Zerrin Özer'in menajeri Haluk Şentürk, şu ifadeleri kullandı, "Zerrin Hanım'ın sağlık durumu gayet iyi. Zerrin Özer, hakkında çıkan intihar haberleri tamamen asılsız.

Zerrin Hanım, TRT Müzik'te program yapıyor ve 15 bölüm üst üste çekim yapıldı. Bu yüzden bünyesi yorgun düştü. Geçtiğimiz günlerde köpeğinin ölümüyle psikolojik olarak çökmüştü.

Üst üste yapılan çekimler fizikken Zerrin Hanım'ı yordu. El ayak titremesiyle hastaneye kendi rızasıyla gitti. Hastanede yapılan tetkikler sonucu Zerrin Hanım'a serum verildi.

Mide yıkaması ve intihar söz konusu değil"

Zerrin Özer, geçtiğimiz yıllarda Murat Akıncı isimli bir vatandaşla hayatını birleştirmiş, Özer daha sonra Murat Akıncı ile 36 saat evli kaldıktan sonra boşanma kararı almıştı.