Gaziemir’de halkla 23 Nisan belgeseli

Giriş Tarihi:09.01.2017, 17:09 Güncelleme Tarihi:09.01.2017, 17:09

Gaziemir'de 20 yıldır sürdürdürülen 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği'nin 20. yılı için belgesel hazırlanıyor.
Gaziemir Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından başlatılan kampanyada ilçe halkına hazırlanmakta olan belgesele katılmaları için çağrı yapıldı. Kampanya videosunda, "Şimdi bir dönüm noktasına, 20. yıla hazırlanıyoruz. 20. yıl belgeselinde yerinizi almak istiyorsanız, önceki 23 Nisan festivallerinden elinizde kalan fotoğraf videoları bizimle paylaşın" deniliyor. Gaziemir halkının görüntülerinin bulunduğu kampanya filminde, festivalin 19 yıldır aile değerleriyle sürdürüldüğünü ve öyle devam edeceğine vurgu yapılıyor. Vatandaşlar hazırlanacak filme belediyenin internet sitesi üzerinden veya posta yoluyla katılabilecek.
Şenliğe katkı sağlamak isteyen vatandaşlar 'gaziemir. bel.tr/23nisan' linki üzerinden başvuru formuna ulaşılabiliyor.
Çekimlerinin 5 ülkede gerçekleşeceği belgeselin yönetmenliğini daha önce Mehmet Ali Birand ile 'Son Darbe: 28 Şubat' belgeselini ve Gezi olaylarının anlatıldığı 'Gözdağı' belgeseli gibi birçok filmi hazırlayan ödüllü gazeteci Günel Cantak yapıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.