Muhteşem ikili

Giriş Tarihi:05.12.2017, 18:26 Güncelleme Tarihi:05.12.2017, 18:26
İzmirli sanatçı Ferit Türkkan ve hayırsever iş adamı kuyumcu Rıfat Katrancı, her hafta huzurevlerini gezip yaşlılara müzik ziyafeti çekiyor, hediyeler veriyorlar

FERİT TÜRKKAN

Biri başarılı iş adamı, diğeri ise İzmir'in tanınmış ses sanatçısı... Etiketlerinin yanı sıra kendilerini hayır işlerine adamış iki muhteşem insan...
İzmirli sanatçı Ferit Türkkan ve hayırsever iş adamı kuyumcu Rıfat Katrancı, her hafta huzurevlerini gezip oradaki insanların gönlünü fethediyorlar. Önce Ferit Türkkan harika sesi ile yaşlılara unutulmaz bir gün yaşatıyor.
Daha sonra ise Rıfat Katrancı ihtiyaçlarına göre huzurevi sakinlerine hediyeler dağıtıyor.

HAYIR İŞLERİNE ADANAN ÖMÜR

Her yıl ayrıca 300 çocuğu sünnet ettiren Rıfat Katrancı 'Büyük bir mutluluk bu. Ömrümün sonuna kadar kendimi bu hayır işlerine adamaya devam edeceğim' dedi. Katrancı'nın desteği ile İzmir'deki tüm huzurevlerinde kalan yaşlılara moral günü düzenlediklerini belirten Ferit Türkkan ise, 'Ekip olarak yorucu ama bir o kadar da maneviyatı yüksek bir iş yapıyoruz. Moral etkinliğinde eğlenen yaşlılarımızı görünce bizler çok mutlu oluyoruz' şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.