• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ta sevgiliye ne yapmalı ne yapmamalı?

14 Şubat'ta sevgiliye ne yapmalı ne yapmamalı?

10.02.2018, 00:00

Bir internet sitesinin araştırmasına göre, Sevgililer Günü'nde kadınları en fazla takı ve mücevher mutlu ediyor. Erkekler ise giysi ve teknolojik ürün beklentisinde

YAPILACAKLAR

Kadınlara hediyesini bir restoranda romantik akşam yemeği sırasında vermeli
Kadınlara takı-mücevherat almalı
Kadınlar için cep telefonu, kulaklık, tablet, akıllı saat gibi teknolojik ürünler, parfüm, giysi, çiçek, kitap, oyuncak ve çikolata da daha az tercih edilse de alınabilecekler arasında
Erkeklere ise ya giysi ya da teknolojik ürün almalı
Erkeklerin daha az tercih ettikleri hediyeler ise saat ve parfüm.

YAPILMAYACAKLAR

Kadınlara ütü, süpürge vs. gibi elektrikli küçük ev aletleri, erkekler için ise yapı marketlerinden alınacak matkap, tornavida seti gibi şeyler tercih edilmemeli
Kadına kırmızı gül ve kalp şeklindeki çikolatalar gönderilmemeli
Hediyeyi özensizce vermemeli
Kendi sevdiğiniz şeyi almamalı
İhtiyaca yönelik hediye almamalı
Hediye almayı son dakikaya bırakmamalı

AŞKIN TAM KALBİNDE

Swissotel Büyük Efes; unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamak isteyenleri, 10 ve 14 Şubat'ta "aşkın tam kalbinde" ağırlıyor. Kutlamalar, 10 Şubat'ta Sky Bar'da Cenk Derya Trio Band'in yerli ve yabancı canlı pop performansı ile başlıyor. 14 Şubat'ta Equinox'ta Robert Mantle'dan canlı piyano dinletisi ve Aquarium'da ise Forte Akustik'in canlı performansı eşliğinde eğlence devam ediyor.

AŞKI MONOTONLUK ÖLDÜRÜYOR

Evlilik aşkı öldürüyor mu? Çiftler nikah defterine imzayı atana dek her şey güzel giderken, peki ne oluyor da bu heyecan bir süre sonra yerini sessizliğe bırakıyor?
Aslında cevap çok basit: Aşkın sonunu evlilik değil, eşlerin monoton bir hayat sürmesi getiriyor. Günlük rutinin dışına çıkamayan evlilikler, tarafların birbirinden uzaklaşmasına neden oluyor.
Uzmanlar; "Birlikte çok zaman geçirin ama her an birlikte olmayın. Kendinize de zaman ayırmanız ilişkiyi besler" uyarısında bulunuyor.

14 Şubat'ta sevgiliye ne yapmalı ne yapmamalı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA