• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Her günümüz sevgiyle geçsin

İzmirliler, ‘Bu şehirde aşk başka’ lafını hak edercesine renkli, coşkulu, romantik bir ‘’ geçirdi. Sokaklar, mekanlar, oteller bu özel günde doldu taştı

Her günümüz sevgiyle geçsin

16.02.2018, 00:00

Günlerdir hazırlıkları devam eden bir 'Sevgililer Günü' daha sona erdi. Ama İzmir'de aşk, gerçekten de başka yaşandı. Özellikle Alsancak alev alevdi! Sevgilisine pankart hazırlayıp evlenme teklif edenler, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ni mumlarla, meşalelerle süsleyenler rengarenk görüntüler oluşturdu. Mekanlar da doluydu. Arabesk müziğin vazgeçilmez isimlerinden Serkan Kaya, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında Kaya İzmir Thermal & Convention'da sevenleriyle buluştu ve keyifli saatler yaşattı. Yazar Aret Vartanyan, Sevgililer Günü öncesi İzmirli hayranlarıyla Ege Perla'daydı. Hayata, ilişkilere, aşka dair söyleşi gerçekleştirdi. Fark yaratan Sevgililer Günü programlarıyla misafirlerini ağırlayan Ege Perla, kış bahçesinde düzenlediği Tuna Kiremitçi akustik konseri ile de İzmirli aşıklara romantik bir akşam geçirtti.

Her günümüz sevgiyle geçsin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.