• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

En büyük balığı ailece yakaladılar

En büyük balığı ailece yakaladılar

18.08.2018, 18:26

Dr. Dilek Delican ve kızı İrem Naz Delican Most Bodrum Sportif Balık Turnuvas'ında 118,5 kiloluk dev orkinos yakalayıp turnuva birincisi olan Barbarossa ekibinde yer aldı. Dr. Dilek Delican ve kızı İrem Naz Delican en iyi bayan ekibi seçildi.

ANNE KIZA ÖDÜL

Laides Team ödülünü alan Dr. Dilek Delican Bodrum'daki yarışmaya ilk kez katıldıklarını, Bodrum'un muhteşem doğa güzellikleri içerisinde doğayla ve denizle içiçe heyecan verici bir yarışma yaşadıklarını belirtti. Mazmoz denen yem balığı kestiklerini kızı İrem Naz'ın yem balığı tutarak onlara yardımcı olduğunu ekip çalışması ile başarıya ulaştıklarını belirtti.

118.5 KİLOLU

Bu yıl 3.sü düzenlenen Most Bodrum Sportif Balık Turnuvası'nda 118.5 kg'lık dev orkinos balığı tutuldu. 35 teknenin katıldığı etkinlikte toplamda 493 kg balık avlandı.
Yarışmanın en büyük balığı Bodrum'da 118.5 kg ile rekor kıran Barbarossa teknesi'nde Bülent Delican ve ekibi tarafından tutuldu. İlk kez katıldıkları turnuvada 1. olan Delican önümüzdeki yıl da kendi rekorlarını kırarak birincilik ödülünü tekrar kazanacaklarını belirtti.

FATİH ŞENDİL

En büyük balığı ailece yakaladılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN