• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hipodromda engelsiz bir gün

Hipodromda engelsiz bir gün
Giriş Tarihi: 19.5.2019

Türkiye Jokey Kulübü İzmir Hipodrom Müdürlüğü "Engelliler Haftası" kapsamında bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe, aralarında Anadolu Otizm Vakfı, İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu, Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, Oder Otizm Derneği, İZOT İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu, TJK İzmir At'la Terapi Korosu ve At'la Terapi Merkezi'nden hizmet alan çocukların da olduğu 300 engelli çocuk, aileleri ile birlikte katıldı.

DOYASIYA EĞLENCE

Etkinlik, engelli çocuklar ile İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu tarafından İstiklal Marşı'nın işaret diliyle seslendirilmesi ile başladı. TJK İzmir At'la Terapi Korosu dinletisinin ardından ise İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu Ritim Grubu Performansı ve İZOT İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu konseri gerçekleştirildi. Etkinlikler sonrası çocuklar, atlı gezinti, şişme oyun parkı aktiviteleri, çeşitli animasyonlar, yarışmalar, yüz boyama aktiviteleri ile eğlendi.
Çocuklar, ikram servisleri ve hediyelerle mutlu bir gün geçirdi.

Hipodromda engelsiz bir gün haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN