• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hem çevreci hem tarz mekanlar

Hem çevreci hem tarz mekanlar
Giriş Tarihi: 4.8.2019

Bir öğleden sonrayı değerlendirmek için, evinizin dekorasyonuna faydada bulunacak bir kendin yap projesinden daha iyi ne olabilir? Yapılması oldukça ucuz oluyor, hem de projenizin tamamlanmış halini gördüğünüzde kendinizle gurur duyabiliyorsunuz. Peki nereden başlamanız gerekiyor? Gerçekten birçok farklı kendin yap projesi bulunuyor ortalıkta. Peki siz ne arıyorsunuz? İşte farklı dekorasyonlar ve farklı zevklere hitap edebilecek birçok farklı kendin-yap projesi...

Monogram saksılık
Eğer bitkilerden hoşlanıyorsanız ve evinizin dış kısmında birçok bitkiye sahipseniz, bütün bu bitkilerinizi koyabileceğiniz kocaman bir saksı istemez miydiniz? Daha da iyisi, baş harfinizle bir saksılık yapabilirsiniz! Adınızın ya da soyadınızın baş harfini kullanabilirsiniz.

Sandalye yükseltmesi
Birkaç küçük ipucu kullanarak eski ofis sandalyenizi yenileyebilirsiniz. Alt kısmını sprey boya ile altın rengine boyayın ve otomatik olarak iş yerinizde yeni bir stara sahip olun!

Dolgulu masa
BU harika ve özel masa sayesinde bir daha asla masadaki çiçekler konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek. Ortasında özel bir alana sahip bitkilerle süslenmiş bu masadan daha iyi bir masa düşünebiliyor musunuz arka bahçeniz için?

Kapı dekorasyonları
Kapılarınıza daha hareketli bir görünüm vermek için polda noktalarıyla doldurabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan yapışkan beyaz vinyl ve kesmek için bir de makas!

Paletten günlük yatak
Her yerde paletlerin atıldığını mı görüyorsunuz. İşte sonunda bu paletleri kullanmak için beklediğiniz fırsat elinize geçti! Paletleri kullanarak yatağınıza kırsal ve hoş bir hava katabilirsiniz.

Boyanmış fayanslar
Eğer mutfağınızda sürekli gördüğünüz fayanslardan artık sıkıldıysanız, bu basit 'kendin yap' hilesi sayesinde birkaçını değiştirebilirsiniz. İstediğiniz şekli oluşturmak için bant kullanın ve boyayın, işte bu kadar basit!

Hem çevreci hem tarz mekanlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN