• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ya bu sahnede sen de olsaydın!

Ya bu sahnede sen de olsaydın!
Giriş Tarihi: 1.9.2019

Bir an için, yüreğinizi titreten gerilim filmlerindeki olayların kendi başınıza geldiğini düşünün. Ve o korku dolu sahnelerin ortasında kalakaldığınızı... Ne yapardınız, nasıl kurtulmaya çalışırdınız?

GÜN BATIMINDAN ŞAFAĞA
Texas'ta yaptıkları sıkı bir soygunun ardından ne olur ne olmaz diye bir rahip ve ailesini rehin tutan Gecko biraderler bir Meksika barının kapısını çaldıklarında, orayı vampirlerin içeri alınmadığı barlardan biri sanıyorlardı. Şimdi böyle bir durumda sığındığınız mekanda kan içicilerin kaynadığını gördüğünüzde kime sığınırdınız?TESTERE
Usta bir katilin, kurbanlarını hayatta kalabilmek için manyakça işkencelerle sınadığı o kan donduran sahneleri hatırlarsınız! Kimsenin bulamayacağı yerlere kapattığı zavallı insanlara, ölümcül oyunlarla hayatta kalma şansı veren bir kaçığın ağına düşebileceğinizi hayal ettiniz mi hiç?

ELM SOKAĞINDA KABUS
Yüzünü görenlerin rüyalarına giren Freddy, korkunç ve keskin pençeleriyle kimlerin canına okuyordu? Muhafazakar ailelerin kurbanı olduğu için bilinçaltında diş bilediği temiz aile çocuklarını katlederek geçmişin intikamını alıyordu. Acaba yolu onun mahallesine düşen bir iyi aile çocuğu olsanız ne yapardınız?TEKSAS KATLİAMI
Arkadaşlarınızı öldüren ve yüzlerini maske yapmak için parçalayan 3 psikopatın insafına kaldığınızı düşünün. Sally ve kardeşi Franklin'in dedelerinin mezarını kontrol etmek için çıktıkları yolculukta ziyaret ettikleri çiftlik evinde başlarına gelen olayları hatırlayın. Ya o sahnelerden biri başınıza gelseydi, neler hissederdiniz?

ŞEYTAN
Sürekli sarsıntılar ve öfke nöbetleri geçirerek garip sesler çıkaran kızının, normal çıkan tüm tahlillerinin ardından beynine giren Şeytan tarafından ele geçirildiğini fark eden bir annenin yerine koyun kendinizi! Kızınız bile olsa saldırgan, doğa üstü güçlere sahip korkunç bir yaratığa dönüşen kızınızla nasıl başa çıkardınız?

O
Maine'nin küçük bir kasabasında kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise, ürkütücü bir palyaço kılığında musallat olduğu 7 çocuğa nasıl da dehşet saçıyordu! Öyle ki çocuklar okuldaki arkadaşlarından çektiklerini çoktan unutmuştu bile! Ruhları darmadağın olan o küçük yüreklere girseniz acıdan nasıl kurtulurdunuz?

KÖTÜ RUH
Mia, uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için yardım istediği sevgilisi, abisi ve arkadaşlarıyla Tennessee ormanlarında aileden kalma bir kulübeye gelir. Ancak davetsiz misafirlerin de ortaya çıktığı kulübede 5 arkadaşı ölüme götürecek olaylar patlak verir. Ormanda bir dehşet kulübesinin içinde kendinizi bulsanız, nereye kaçardınız?

DEHŞET SOKAĞI
Üç çocukla korkunç bir cinayetin işlendiği eve taşınmak cesaret ister. Ama gerçekten cesur olabilmek, orada yaşananların peşinizi bırakmadığını hissettiğinizde başlar. Tıpkı o filmde tuhaf davranışlar gösteren ve hayali insanlar gören çocukları George ile Chelsea ile başa çıkmak zorunda kalan aileleri gibi. Siz olsanız bir dakika o evde kalır mıydınız?TELEFON KULÜBESİ
Shepard, telefon kulübesine girip telefonu kaldırdıktan sonra bulunduğu yerde kalakalır. New York camın önünde akmaya devam etse de, o kulübeyi hedef alan bir seri katilin kontrolü altına girmiştir. Silahın kırmızı ışığını alnında hisseden Shepard, bütün emirleri yerine getirmek zorundadır? O anları gerçekte yaşıyor olsanız ne yapardınız?

CİNNET
Overlook Oteli'nin kış bakımını üstlenen yazar Jack Torrance, bir gün tipide karısı ve oğluyla otelde mahsur kalır. Ve ne yazık ki oteldeki doğa üstü güçler aileye yalnız olmadıklarını hissettirdiğinde, Jack aklını yitirir. İyice vahşileşen adam, karısının saklandığı banyonun kapısını baltayla parçalar... Ya o kadının yerinde siz olsaydınız?

BÜLENT GÜRLÜK

Ya bu sahnede sen de olsaydın! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN