• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Maskeli “evet”

Maskeli “evet”
Giriş Tarihi: 26.4.2020
Alsancak Dostlar Fırını'nının merhum sahibi Mustafa Akar'ın torunu Batuhan Akar ile tekstil sektöründe muhasebe biriminde çalışan Neslihan Şen, sokağa çıkma yasağı öncesi nikah masasına oturdu. Düğünlerini yaşanan süreç nedeniyle tarihi önümüzdeki seneye erteleyen Batuhan Akar ve Neslihan Şen, maskelerini takarak "evet" dedi. Smokinini düğüne saklayarak takım elbise giymeyi tercih eden damadın şahitliğini halası Berrin Akar Rasuli yaparken, gelinlik siparişini internet üzerinden veren Naslihan Hanım'ın şahitliğini ise çocukluk arkadaşı Gözde Kumaş yerine getirdi. Akar çifti, seyahat yasağı nedeniyle balayı programlarını düğün sonrasına ertelerdi.

■ ERCAN AKGÜN

Maskeli “evet” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA