• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yasak bittiğinde masal parkı sürprizi

Yasak bittiğinde masal parkı sürprizi
Giriş Tarihi: 26.4.2020
Denizli Merkezefendi Belediyesi, bir süre önce yapımını tamamladığı atık malzemelerden oluşan Geri Dönüşüm Parkı'nın ardından, Masal Parkı'nın çalışmalarını sürdürüyor. Yenişafak Mahallesi'nde yapımına başlanan parkta masal şatosu, masal kahramanları ve masal anlatan ağaçlar bulunacağı belirtildi.Servergazi Mahallesi'nde yapımı bir süre önce tamamlanan Geri Dönüşüm Parkı çocukların kullanımını için bekliyor. Tamamı plastik, metal ve cam atıklardan oluşan parkın adı da aslına uygun olarak Geri Dönüşüm Parkı olarak isimlendirildi.

SİZ YETER Kİ EVDE KALIN
Parka ilişkin açıklamalarda bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan çocuklara seslendi. Doğan, "Sevgili çocuklar, okullarınız kapalı, sokağa da çıkamıyorsunuz virüs salgını bitip mutlu günlerimize yeniden döndüğümüzde Merkezefendi'de birbirinden güzel parklar sizleri bekliyor olacak. Servergazi Mahallesi'nde çocuklar için yaptığımız geri dönüşüm parkı, metal, plastik ve cam atıkların yeniden değerlendirilmesiyle ortaya çıktı. Eminim sizin de çok ilginizi çekecek" şeklinde konuştu. Doğan, "Çocuklar eğlenirken büyükler de keyifli vakit geçirecek. Çocukların bu parklarda koşup oynayacağı zamanlar yakındır. Siz şimdi evde kalın, biz sizin için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Yasak bittiğinde masal parkı sürprizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA