• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Pişman olmamak için gezegenlere bakın

Mayıs ayında üç gezegen geri harekete başlıyor. Gezegenlerin bu geri hareketlerinin insanoğlu üzerinde de bazı etkileri bulunuyor. Gezegen hareketlerinin bize etkilerini Astroloji Kraliçesi Filiz Özkol sizler için yorumladı... Bu dönemde nelerden kaçınıp neye yoğunlaşacağınıza karar verirken siz de gökyüzüne kulak verin...

Pişman olmamak için gezegenlere bakın
Giriş Tarihi: 17.5.2020

EVLİLİK KARARI VERMEYİN
VENÜS (13 Mayıs-24 Haziran)

13 MAYIS'TA geri hareketine başlayan Venüs, 24 Haziran'a kadar buna devam edecek. Bu geri gidiş duygusal ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Bu olaydan; özellikle İkizler, Yaylar, Başaklar, Balıklar, Teraziler ve Boğalar etkilenecek. Evlilik ve ciddi birlikteliklere bu dönemde karar vermeyin. Güzelliğinizle ve fiziksel görünüşünüzle ilgili değişim yapmaktan sakının. Uzun süredir ihmal ettiğiniz diyete başlayabilirsiniz. Fakat, 29 Haziran'dan sonra ileri hareketine başlayan Venüs; yaşama açılan pencerenizde güzel ve olumlu etkilere neden olacak.

ENERJİNİZ DÜŞEBİLİR
MARS (7 Eylül-14 Kasım)

Mars; enerji ve aktiviteyi yönetirken, yıl boyunca yedi burcu dolaşacak. 7 Eylül-14 Kasım arasında ise Koç burcunda geri hareketine başlayacak. Terazi, Yengeç, Oğlak ve Koçları olumsuz etkileyecek. Birçok rekabet gündeme gelecek. Bulunduğu evlerin konumlarına göre, hedef ve amaçlar doğrultusunda daha fazla çaba ortaya konulacak. Mars'ın geri hareket yaptığı dönemlerde enerjinizin düşeceğini unutmamalı ve bu dönemlerde uğraşı verdiğiniz yaşam ekseninizdeki olaylarda dengeleri kurmaya çalışarak; ne çok fazla aktif, ne de çok fazla pasif durumda kalmamalısınız.

BOLLUK VE BEREKET GELECEK
JÜPİTER (14 Mayıs-13 Eylül)

14 Mayıs'ta geri hareketine başlayan Jüpiter, 13 Eylül'e kadar geri gitmeye devam edecek. Bu, bolluk ve bereketin göstergesidir. Emlak alım satımına dikkat edilmeli. Gezegen, yatırım konusunda bizi uyarıyor. O dönemde kariyer gelişmelerinizin sönük ve sessiz olduğunu göreceksiniz. Evinizi restore edebilirsiniz. Eski dostlarınızla yeniden görüşebilir, yarım kalan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. İştahınızı kontrol altına almalısınız. Kötü giden ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Sürekli bir arayış içine girebilirsiniz. Maneviyatınızla olan bağlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz.

KURALLARINIZI GÖZDEN GEÇİRİN
SATÜRN (11 Mayıs- 29 Eylül)

11 MAYIS'TA hareketine başlayan Satürn, 2 Temmuz Kova'da daha sonra 29 Eylül'e kadar Oğlak'ta geri gidecek. Hem iş, hem ortaklıklar konusunda sorunlar yaşatacaktır. Enerjimizi istediğimiz gibi iş yaşantımıza aktaramayacağımız için performans düşüklüğü sergilenebilir. Akraba ilişkilerimiz gündeme gelebilir. Hayata dair kurallarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Sorumluluk duygunuz daha artacak. Kendinizi daha yorgun hissedebilirsiniz. Mükemmeliyetçi yönleriniz sizi sarsabilir. Özgürlüğünüzle ilgili problemler çıkabilir.

Pişman olmamak için gezegenlere bakın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA