Başbakan, bugün Balıkesir'de

Giriş Tarihi:01.03.2013, 19:55 Güncelleme Tarihi:01.03.2013, 19:57
Başbakan Erdoğan, tamamlanan yatırımları hizmete açmak için bugün Balıkesir'e gelecek. Erdoğan, iki gün kalacağı kentte Kuvayi Milliye Meydanı, Bigadiç ve Edremit'te halka seslenecek
DEVRİM DERİN (BALIKESİR)

Balıkesir, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın bugün ve yarın gerçekleşecek 2 günlük ziyaretine kilitlendi. Kentteki tüm billboardlar Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafları ve programıyla süslenirken, geniş güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşlar, Başbakan Erdoğan'ın Kuvayi Milliye Meydanı'nda yapacağı konuşmaya davet edildi. Ziyaretin önemine dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Edip Uğur, "Başbakanımız iktidarımız döneminde ilimizde yapılan yatırımların açılışını yapacak" dedi.
AK Partili Uğur, Başbakan Erdoğan'ın ilk gün Balıkesir merkezinde ve Bigadiç'te açılışlar ve ziyaretler gerçekleştireceğini, ikinci gün programının Körfez ilçeleri ve Bandırma'yla devam edeceğini söyledi. Kapsamlı ziyaretin Başbakan'ın Balıkesir'e verdiği önemi gösterdiğini vurgulayan Uğur, "Kusursuz bir organizasyon için teşkilatlar hummalı bir çalışma yürüttü. Başbakanımızı en iyi şekilde ağırlayıp bağrımıza basacağız" diye konuştu.

Program yoğun

İlk olarak Balıkesir merkeze gelecek ve saat 13.00'da Kuvayi Milliye Meydanı'nda halka hitap edecek olan Başbakan Erdoğan, konuşmasının ardından aynı gün Bigadiç ilçesini ziyaret edecek ve saat 15.30'da halkla bir araya gelecek. Geceyi Termal Otel Asya'da geçirecek olan Başbakan, aynı gün AK Partili yöneticilerle buluşup toplantı yapacak. Pazar günü ise aynı otelde sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile bir araya gelecek olan Başbakan Erdoğan, saat 12.00'de Edremit'te halka hitap edecek. Erdoğan daha sonra Bandırma'ya geçecek.

Gençlere 'Nazilli'yi kazanalım' talimatı
AK Parti Nazilli Gençlik Kolları üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 59. yaşgünü nedeniyle Ankara'ya çıkarma yaptı. Başbakan Erdoğan, ziyaretine gelen AK Partili gençlerden belediye seçimlerinin kazanılması için çok çalışmalarını istedi.
TBMM'de Başbakan Erdoğan ile görüşen Nazilli heyeti, üzerinde "Recep Tayyip Erdoğan 09" yazılı Nazilli Belediyespor forması, 'nazar ayeti' bulunan tablo ile zeytinyağı ve incir gibi gıdalardan oluşan "Uzun Yaşam Sandığı" hediye etti. Başbakan Erdoğan'la fotoğraf çektirme şansı da bulan 35 kişilik Nazilli kafilesine AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç ve İsabeyli Belediye Bekir Kuvvet Erim de eşlik etti. AK Parti Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Birkan Şen, Başbakan Erdoğan'ın kendilerini samimi bir ortamda karşıladığını söyledi. Erdoğan'ın Nazilli Belediyespor'un ligdeki durumu ve uzun yaşam çalışmaları hakkında sorular sorduğunu belirten Birkan Şen, "Kendisine bu konular hakkında bilgiler verdik" dedi. Şen, "Başbakanımız önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Nazilli'de AK Parti'nin kazanmasını çok istiyor. Bunun için özellikle gençlere çok güveniyor. Kendisini mahcup etmeyeceğiz" diye konuştu.
ALİ SOYDEMİR

kalan karakter 1000

 nazilli nazilli

birak birkan bey ne biliyonki nazilli spor hakkında bilgi veriyon sen ya ne katkınız varki

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 02.03.2013 08:40
naz naz naz naz

BIRAKIN BU İŞİ YA BİRKAN CIKSAYDINIYA BU TARAFTAR FETİYEYE MACA ALINMADIGI ZAMAN SAHNEYE SAYIN VEKİLİMDE DAHİL

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.03.2013 13:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.