• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Terörün doğusu batısı olmaz’

Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin sınır güvenliği için yaptığı Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtlarını eleştirenlere cevap verdi.

‘Terörün doğusu batısı olmaz’

24.03.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 24.03.2018, 20:22

Başbakan Binali Yıldırım'a, Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Akademik Ödül töreninde fahri doktora ünvanı verildi.

BEDEL ÖDEDİK

Törende gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Yıldırım, Türkiye'nin sınır güvenliği için yaptığı Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarını eleştirenlere cevap verdi.
Türkiye'nin bölgede en fazla yük alıp bedel ödeyen ülke olmasına rağmen acımasızca eleştirildiğini dile getiren Yıldırım, Fırat'ın batısına geçilmemesini isteyenleri, "Fırat'ın batısında durun, doğusuna geçmeyin. Böyle bir şey yok. Terörün doğusu batısı olmaz. Terör, bu topraklardan kökü kazınıncaya kadar, bir daha gelmeyinceye kadar bizim için hedeftir. Gereken ne ise onu da yapacağız. Kim varsa arkasında, bildiğini yanına koymasın, bu kadar açık" sözleriyle yanıtladı.

‘Terörün doğusu batısı olmaz’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.