• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de zirvesi

Külliye’de Zeytin Dalı zirvesi

05.04.2018, 22:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün devlet günü kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabuller gerçekleştirdi. İlk olarak Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul eden Erdoğan, daha sonra MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile görüştü.
Erdoğan'ın Fidan ve beraberindeki heyeti kabulünde Başbakan Yıldırım da hazır bulundu. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Beştepe'de gerçekleşen kabulde, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan istihbarat birim başkanlarının yanı sıra dost unsurların yöneticileri de yer aldı.
Erdoğan, haftalık olağan görüşme kapsamında son olarak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kabul etti.

CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN RUSÇA TWİTTER HESABI

Türkçe, İngilizce, Arapça ve Fransızca yayınlarını sürdüren Cumhurbaşkanlığı kurumsal Twitter hesaplarına, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya lideri Putin'in katılımıyla 3 Nisan'da gerçekleştirilen Akkuyu Nükleer Güç Santrali Temel Atma töreni ile Rusça yayın da eklendi.

Külliye’de Zeytin Dalı zirvesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN