• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin tek amacı millete hizmet etmek”

“Ak Parti’nin tek amacı millete hizmet etmek”

13.06.2018, 11:01 Güncelleme Tarihi: 13.06.2018,11:03

Seçim çalışmalarını sürdüren Aydın Milletvekili Adayı Metin Yavuz, “Türkiye’nin 2002’den bu yana geldiği noktayı herkes takdirle karşılıyor. Dünyaya örnek projelere imza attık” dedi

AK Parti Aydın 3'üncü sıra Milletvekili Adayı Metin Yavuz, AK Parti'nin Aydın'a büyük önem verdiğini söyledi. Yavuz, "Aydın- Denizli Otoyolu, şehir hastanesi ve hızlı tren başta olmak üzere hayata geçireceğimiz tüm projelerle Aydın her alanda gelişecek. Aydın AK Parti ile şahlanacak" dedi. Aydın'ın yetiştirdiği önemli işadamlarından olan Metin Yavuz, seçim çalışmaları kapsamında her gün vatandaşlarla bir araya geliyor. Vatandaşın büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Yavuz, Yeni Asır'a önemli açıklamalarda bulundu.

"PARTİMLE GURUR DUYUYORUM"

Siyasi tercihinizi neden AK Parti'den yana kullandınız?

AK Parti'nin tek amacı millete hizmet. Bu anlamda partimiz, iktidar olduğu süreçte her alanda çok önemli projeleri hayata geçirdi. Türkiye'nin 2002 yılından bu yana geldiği noktayı herkes takdirle karşılıyor. Dünyada örnek olan projelere imza attık. Biz tüm dünyada insanlığın da sesi olduk. Mazlumların her zaman yanında olduk. AK Parti'nin yaptığı hizmetler ve ortaya koyduğu anlayış, AK Partili olmamda büyük etken. Benim amacım da milletimize hizmet etmek. AK Partili olduğum için gurur duyuyorum.

"BÜYÜMEDEN PAY ALACAĞIZ "

AYDIN'LA İLGİLİ HEDEFLERİNİZ NELER?

Aydın'a değer katacak projelerin hayata geçmesi için çaba harcayacağım. Tarım, turizm, sanayi alanında önemli çalışmalar içerisinde olacağım. Büyüyen Türkiye'den Aydın'ın daha fazla pay alması için büyük gayret sarf edeceğim.

VATANDAŞLARIN CUMHUR İTTİFAKI VE AK PARTİ'YE OLAN İLGİSİ NASIL?

Seçim döneminde yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Her gün birçok yerleşim birimini ziyaret ederek vatandaşlarımızdan Cumhur İttifakı ve partimize destek istiyoruz. Ziyaret ettiğimiz bölgelerde Cumhur İttifakı ve partimize vatandaşlarımız büyük bir ilgi gösteriyor.
Vatandaşlarımızın bu ilgisi bizi çok mutlu ediyor. Milletimizin bu desteğiyle 24 Haziran'da Cumhur İttifakı ve AK Parti olarak destan yazacağız. Sandıktan büyük bir zaferle çıkacağız. Önceki dönemlerde olduğu gibi milletimizden alacağımız destekle Türkiye yeni dönemde de Cumhur İttifakı'yla gücüne güç katacak.

AYDIN ŞAHLANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehir hastanesi, Aydın-Denizli Otoyolu ve hızlı tren projelerinin hayata geçeceğini söyledi. Bu projelerle ilgili düşünceleriniz nedir?

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'a büyük önem veriyor. Hükümetimiz döneminde Aydınımıza her alanda önemli hizmetler yapıldı. Yeni dönemde de Cumhurbaşkanımız Erdoğan önderliğinde şehir hastanesi, Aydın-Denizli Otoyolu ve hızlı tren projeleri hayta geçecek ve projeler kentimize büyük kazanımlar sağlayacak. Bu üç proje özellikle ekonomi alanda Aydın'a büyük katma değer oluşturacak. AK Parti yatırımlarıyla Aydın yeni dönemde de şahlanacak. AK Parti olarak Aydınımızı her alanda hak ettiği noktaya taşımak için büyük bir gayretle çalışacağız. Aydın, AK Parti ile kazanacak.

"ÜRÜNLERİMİZİ MARKA HALİNE GETİRMELİYİZ"

Seçim bölgeniz Söke'de pamuk üreticileri başta olmak üzere çiftçilerle ilgili projeleriniz nelerdir?

Çiftçimizi sık sık dinleyeceğiz. Ürünlerimizi marka yapmamız katma değerini yükseltmek için gerekeni yapmalıyız. Çiftçimize şuan ürün getirisi noktasında çok faydalı olduk. Tabii ki bu yeter mi yetmez. Kadromuzda benim yanı sıra çiftçilik yapan konuyu bilen vekil arkadaşlarımızda var. El birliğiyle tarım ve çiftçimiz için elimizden geleni yapıp onların gür sesi olacağım.

ÜLKEMİZİ KALKINDIRACAK TEK SİYASİ İRADE CUMHUR İTTİFAKI

Demokrasinin beşiği olarak adlandırılan Aydın'da seçmene bir çağrınız var mı?

Aydın, Demokrasi şehidi merhum başbakan Adnan Menderes'in memleketi. Menderes başta olmak üzere birçok siyasetçinin yetiştiği bir il. Aydın'da yaşayan vatandaşlarımıza çağrım desteğini Cumhur İttifakı ve AK Parti'den yana kullanmaları. Ülkemizi ve Aydın'ı hak ettiği noktaya taşıyacak tek siyasi irade Cumhur İttifakı. Aydınlı seçmenlerimizin 24 Haziran'da desteğini bekliyoruz. Hep birlikte el ele vererek Cumhur İttifakı ve AK Parti olarak Aydın'ı daha yukarılara taşıyalım.

MEHMET KAVAS

“Ak Parti’nin tek amacı millete hizmet etmek” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN