• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Kuşadası ve ’i turizmin incisi yapacağız”

“Kuşadası ve Didim’i turizmin incisi yapacağız”

13.06.2018, 11:05

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret eden AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, "Kuşadası ve Didim yeniden turizmin incisi olacak" dedi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Savaş, kooperatif üyelerinin sorun ve taleplerini dinledi. Kuşadası'nın sadece Aydın için Türkiye için çok önemli bir turizm merkezi olduğunu belirten Savaş, "Kuşadası ve Didim bizim gözbebeğimiz. Bu iki ilçemizi turizmde hak ettiği noktaya taşıyacağız. Kuşadası ve Didim yeniden turizm incisi olacak. Ülkemizi turizmle uçurmaya, Aydınımızı turizmde yeniden marka bir değer yapmakta kararlıyız" diye konuştu.

24 HAZİRAN DESTANI

Kooperatif ziyaretinin ardından Savaş, vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Savaş, 24 Haziran'daki seçimlerde Cumhur İttifakı ve partisine destek istedi. Savaş, "Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı ve partimize gösterdiği büyük teveccüh bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah 24 Haziran akşamı yine hem Aydın'da hem de Türkiye'de destan yazacağız" ifadelerini kullandı.

MEHMET KAVAS

“Kuşadası ve Didim’i turizmin incisi yapacağız” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN