• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çiftçiye Mart’ta 3.7 milyar liralık destek

Çiftçiye Mart’ta 3.7 milyar liralık destek
Giriş Tarihi: 7.3.2019

Başkan Erdoğan, dün Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye'nin En Büyük Çiftçi Ailesi Milletin Evinde" programında da "Hiç kimsenin, ne üreticimizin alın terine, emeğine ne de tüketicimizin sofrasına, ekmeğine göz dikmesine izin vermeyeceğiz. Tarım sektöründeki spekülatörleri, tıpkı sınırlarımıza dayanan teröristler gibi bir milli güvenlik sorunu olarak görüyor ve ona göre de muamele ediyoruz" ifadelerini kullandı.

FIRSAT TANIMAYACAĞIZ
Hükümet olarak çiftçiyi desteklemek için her türlü çabayı gösterdiklerini söyleyen Erdoğan, "Yılın ilk iki ayında çiftçilerimize 5 milyar liralık destekleme ödemesini yaptık. Mart ayı içerisinde alan bazlı desteklerde toplam 3 milyar 716 milyon liralık destekleme ödemesi yapacağız" diye konuştu. Türkiye karşıtlarının son bir umutla 31 Mart'ı beklediğini söyleyen Erdoğan, "Şayet bu seçimlerde istedikleri gibi bir istikrarsızlık ortamı oluşturabilirlerse tüm cephelerden ülkemize yeni saldırılar düzenlemeyi planlıyorlar. Ama bunlara asla fırsat tanımayacağız. Milletimizle yine kol kola, gönül gönüle vererek, bu oyunu da inşallah hep beraber bozacağız" dedi.

HASAN AY

Çiftçiye Mart’ta 3.7 milyar liralık destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN