• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Millet İttifakı’ndan kaçan kaçana

Millet İttifakı’ndan kaçan kaçana
Giriş Tarihi: 8.3.2019

CHP'deTuncay Özkan, Veli Ağbaba, İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ'dan oluşan dörtlü çetenin kumpasıyla Suat Nezir'in Buca adaylığının iptal edilmesinin yankıları sürüyor. Buca Gençlik Kolları yönetiminin ardından, CHP meclis üyesi adayı gösterilip üstü çizilen Hasan Gani de istifasını açıkladı.

'CHP'Yİ BİTİRMİŞLER'
Avcılık ve Dağcılık Spor Kulübü Başkanı ve Uluslararası Balkan Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Gani, "Listede benim de ismim vardı. Ama Ankara'ya gidince başka isimleri koymuşlar. Biz dededen CHP'liyiz. Ama görüyoruz ki Atatürk'ün kurduğu CHP marjinal bir parti haline geldi. Atatürk'ün kurduğu parti, Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmek isteyen teöristlerle kolkola olduğu için istifa ettim. Biraz umudum vardı ama görüyorum ki CHP'yi bitirmişler" dedi. Uluslararası Balkan Federasyonları Derneği (ULUBALDEF) Başkanı Ekrem Selimler de Hasan Gani'nin tepkisine destek verdi. Selimler, "Yaşanan olaylar Balkan ve Rumeli camiasını derinden üzmüştür. Terör örgütleriyle işbirliği yapan bu partiye artık hiçbir üyemiz oy vermeyecektir. Bunun bedeli sandıkta çok ağır olacak" dedi.

TOLGA TEKİN

Millet İttifakı’ndan kaçan kaçana haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN