• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li başkan liderinin izinde

CHP’li başkan liderinin izinde
Giriş Tarihi: 24.9.2020

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun korona virüse karşı kahvelerde 'Her oyunda yeni kağıt açılsın' önerisi gündemi meşgul ederken, partinin Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, İYİ Parti lokalinde maskesiz şekilde kağıt oynarken görüntülendi. Lokalde oyun oynayan diğer kişilerin de maskesiz olması gözden kaçmadı. Kahvehanelerde oyun oynanmasının yasaklanmasını eleştiren Kılıçdaroğlu, "Kahvehaneler açık ama kağıt oynamak yasak. Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman. Oysa önlem alabilirsiniz, dersiniz ki 'her oyunda sıfır, yeni kağıt açacaksınız.' Bitti bu kadar basit" ifadelerini kullanmıştı.

SEBAHATTİN ALP

CHP’li başkan liderinin izinde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA