• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan, MHP liderini evinde ziyaret etti

Başkan , MHP Genel Başkanı 'yi evinde ziyaret etti. Başkan Erdoğan, saat 14.00'te Bahçeli'nin 'deki evine geldi.

6.1.2021

Erdoğan'ı kapıda karşılayan Bahçeli, ziyaretten ötürü teşekkür etti. İki lider daha sonra eve geçerek, görüşme gerçekleştirdi. 1 saat 10 dakika süren görüşmenin ardından Erdoğan evden ayrıldı. Bahçeli'nin Erdoğan'ı aracına kadar uğurladığı ziyarette İletişim Başkanı Fahrettin Altun da hazır bulundu.

ARNAVUTLUK BAŞBAKANI TÜRKİYE'YE GELİYOR
Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanı Edi Rama, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle bugün Türkiye'ye resmi bir ziyarette bulunacak. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 6-7 Ocak'taki ziyaret kapsamında gerçekleştirilecek görüşmelerde, Türkiye ile Arnavutluk arasındaki ikili ilişkiler tüm boyutlarıyla gözden geçirilecek, işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacak. Görüşmelerde, güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmelere ilişkin de fikir alışverişinde bulunulacak.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Bahçeli ile görüştü

Başkan Erdoğan, MHP liderini evinde ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.