• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

2023 İzmir’de bir başka yıl olacak

2023 İzmir’de bir başka yıl olacak

6.2.2021

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile seslenen Başkan Erdoğan, "2023 İzmir'de bir başka yıl olacak" dedi. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız'ın tek aday olarak girdiği kongrede konuşan Erdoğan, "İzmir kongresine baktığım zaman pankartlarda annemi görüyorum. Bunun için sizlere çok teşekkür ederim. Unutulmamalıdır ki cennet anaların ayaklarının altındadır. Türkiye olarak ayakta kalabilmemizi aile yapımıza borçluyuz.
Bizim ailelerimizin direği annelerdir" ifadelerini kullandı.
ERDOĞAN'IN söz verdiği AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ise, "Pandemide, depremde, selde her yerde AK Kadınlar vardı. 5 ayda 76 bin üye yaptık İzmir'de. Bizim hedefimiz büyük.
Göreve geldiğimiz günden beri, 2023'de yapılacak seçimlerde AK Parti-Cumhur İttifakı İzmir'de birinci olacak inşallah.
2024'de yapılacak seçimlerde de Büyükşehir ve birçok ilçeyi bizler kazanacağız" ifadelerini kullandı.
EKONOMİ eski Eski Ekonomi Bakanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci ise 2023 ve 2024 seçimlerini hatırlatarak, Konak'ta zeybek oynayacaklarını bir kez daha ifade etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ da, "Bu seçimlerde AK Parti'yi birinci yapan Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı İzmir'in her sokağında hane hane anlatan AK Kadınlar, Allah sizden razı olsun" dedi.

2023 İzmir’de bir başka yıl olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.