• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan 67 yaşında

Birçok reforma imza atan, Türkiye'ye çağ atlatan, vesayetlere son veren Türkiye'nin ilk halkoyu ile seçilmiş Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün 67 yaşında.

26.2.2021

'BİZ DE VARIZ' DEDİ
KURDUĞU AK Parti'yi 2002 yılından bu yana birinci parti yapan ve hep zirvede tutan Erdoğan, içinden geçtiği fırtınalardan her seferinde daha da güçlü çıkarak milletin adamı olmayı başaran bir siyaset fenomeni oldu. BU yola çıktığı ilk günden itibaren cesur kişiliği ve kararlı duruşu ile statükonun yerleşik yasaklarına karşı her türlü bedeli ödemeyi göze alarak meydan okudu. Mütevazı kişiliği ile halkın gönlünde taht kuran Başkanı Erdoğan Türkiye'ye seviye atlatma konusunda ise alçakgönüllü bir strateji izlemedi. Türkiye'yi ekonomik ve siyasi açıdan üst lige taşıdı. Askerin siyasetteki vesayetine son verdi. Dünyaya "Biz de varız" dedi.

ALİYEV'DEN TEBRİK AZERBAYCAN
Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Başkan Erdoğan'ın bugün olan 67. doğum gününü tebrik ederek, "Bugün Türkiye Cumhuriyeti, önemli sosyo-ekonomik ve bilimsel kalkınmalar, kapsamlı bir gelişim yolundan geçerek küresel ölçekte bağımsız bir politika izleyen bir güç merkezi haline gelmiştir. Kuşkusuz, tüm bu başarılar, büyük bir devlet adamı olarak sıkı çalışmanızın sonucudur" dedi.

Başkan Erdoğan 67 yaşında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.