• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bodrum Belediyesi’nde Kaftancıoğlu torpili

CHP'li belediyelerde skandallar bitmiyor. Bodrum Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Ahmet Aras'ın, bir ankete 210 bin lira ödediği iddia edildi.

Bodrum Belediyesi’nde Kaftancıoğlu torpili

5.4.2021

Ayrıca CHP İstanbul il Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yardımcısının torpiliyle, belediyede insan kaynakları danışmanlığı yapan 2 kişiye danışmanlık işi ve makam aracı kiralayıp tahsis ettiği öne sürüldü.

NASIL RAZI OLDUNUZ?
AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Belediyesi tarafından doğrudan temin yöntemiyle yaptırıldığı iddia edilen anketin bütçesini, Belediye Başkanı Ahmet Aras'a sordu. SÖZ konusu anketin, 210 bin liraya bir anket şirketine verilmesi için CHP İstanbul il Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yardımcısının, Bodrum Belediyesi'ni aradığını söyleyen AK Partili Gökmen, "Şahsınızın abartı reklamını yapması için Bodrum'un, Bodrum Belediyesi'nin kaynaklarının bu kadar sorumsuzca ve acımasızca harcanmasına nasıl gönlünüz razı oluyor? Nerede verdiğiniz şeffaflık sözleri?" dedi.

FERDİ YAVUZ

Bodrum Belediyesi’nde Kaftancıoğlu torpili haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.