• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CİMER'e şikayet görevden etti

CİMER'e şikayet görevden etti

4.5.2021

İZMİR'DE Menderes Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Kayalar'ı Cumhurbaşkanlığı'na şikayet eden CHP'li Belediye Başkan Yardımcısı ve İzmir Büyükşehir Meclis Üyesi Gürsel Rüzgar'ın ikinci şikayeti ortaya çıktı. Başkan Kayalar'ın kaçak yapılara göz yumduğunu belirten Rüzgar, bu kez kendi belediyesini kaldırım işgalleri konusunda yalancılıkla suçladı. CİMER üzerinden Gümüldür kaldırım işgali konusunda yasal uyarı yapıldığını duyuran belediyenin hiçbir işlem yapmadığını iddia eden Rüzgar, tüm bu gelişmelerin ardından Başkan Kayalar tarafından görevden alındı.

CİMER'e şikayet görevden etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.