• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Honaz’da küfürlü ses kaydı skandal

Honaz’da küfürlü ses kaydı skandal

5.5.2021

DENİZLİ'DE CHP'li Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek'e ait olduğu ileri sürülen ses kaydı gündeme bomba gibi düştü. İki ay önce odasındaki telefonun içinde dinleme cihazı bulunan Kepenek, ses kaydının bir bölümünün montaj olduğunu iddia etti. 6 dakikalık kayıtta Kepenek belediyede örgütlenme çalışması yürüten sendikalara hitaben "O..... çocukları" ifadesini kullanıyor. Kayıtta ayrıca Kepenek'in "Atatürk rozeti takıyor, sendikacı oluyor. Türk Bayrağı takıyor, sendikacı oluyor. Hangi sendika olduğu fark etmez. Bütçenin bir lira fazlasına imza atamam" sözleri yer alıyor. Kaydın son bölümünde ise Hak-İş, DİSK ve Türk-İş'e yönelik küfürlü sözler var.

SEBAHATTİN ALP

Honaz’da küfürlü ses kaydı skandal haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.