• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Son dakika: AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım sosyal medyadaki iddialara sert cevap verdi

Son dakika... AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım canlı yayında açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım, Sedat Peker'in iddiasına 'Bu kesinlikle iftiradır, yalandır. Şiddetle reddediyoruz." dedi. Binali Yıldırım, "Çamur atanın önce kendi elleri kirlenir" açıklamasını yaptı.

23.05.2021, 20:29 Güncelleme Tarihi: 23.05.2021, 20:31

AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Binasında açıklama yaptı.

"KESİNLİKLE İFTİRA"

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarına yanıt veren Binali Yıldırım, "İddialar kesinlikle iftiradır, şiddetle reddediyoruz. Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek tümüyle hakarettir, tümüyle reddediyoruz." dedi.

Binali Yıldırım, "Çamur atanın önce kendi elleri kirlenir" açıklamasını yaptı.

Yıldırım, "Oğlum Venezuela'ya gitmiştir ve beraberinde koronavirüs ile mücadele amacıyla orada ihtiyaç sahiplerine test kiti, maske gibi bir takım malzemeler götürüp dağıtmıştır" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan çete lideri Sedat Peker için suç duyurusu

Son dakika: AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım sosyal medyadaki iddialara sert cevap verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.